Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

czemu po odrejestrowaniu i zarejestrowaniu itemy znikają?


kowereki12112

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam problem gdyż gdy chcę sie odrejestrować żeby sklonować Itemki na jakimś serwie MC i po relogu i wpisaniu register haslo haslo niemam itemow w eq co miałem czyja to wina? próbowałem na kilku serwach.

Opublikowano

To przez zabezpieczenia przed takim czymś, ale jednak chyba nie tylko od tego zależy. Ja mam laptopa i stacjonarnego. Na stacjonarnym udaje mi się w ten sposób sklonować itemy, a na laptopie na każdym serwerze znikają. Więc nie wiem od czego to zależy.

184474_524244607594456_79800903_n.png
Gość _Shadowlord
Opublikowano

To przez zabezpieczenia przed takim czymś, ale jednak chyba nie tylko od tego zależy. Ja mam laptopa i stacjonarnego. Na stacjonarnym udaje mi się w ten sposób sklonować itemy, a na laptopie na każdym serwerze znikają. Więc nie wiem od czego to zależy.

 

Na 100% nie ma tutaj różnicy nad laptopem i stacjonarnym. Większość serwerów zaopatrzyła się już w zabezpieczenia i dlatego. Możesz jeszcze spróbować nodusem:

http://www.youtube.com/watch?v=aZvezn7GFzs

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...