Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TakakoCraft [Survival + Frakcje][Miła atmosfera][Zapraszamy][Dedyk]


misioexzz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

TakakoCraft

informacjeo.png

083.gif Adres IP:spo.owncraft.pl:25996

083.gif Typ Serwera:Survival

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:40

083.gif Biala Lista:Nie

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

Bardzo zgrane i pasujące do siebie.

ekipab.png

Takako , UnioNS

infododatkowe.png

Zapraszamy na serwer !

 

 

 

bydawidhard.png

Opublikowano

Wiek: 13 lat

 

 

 

 

 

Nick: KangurJack

 

 

 

 

 

Komendy1/10: 10

 

 

 

 

Dlaczego ty?: Poniewarz ogarniam I przede wszystkim Miałem serva

 

 

 

 

 

Kontakt!: Skype : azmus22

 

 

 

 

 

 

Wiek:13 lat

 

 

 

Mikro!: Tak

aac38a3ca701800a8c9e3ff33aa5d0bf.png


Opublikowano

Moja opinia

Kupiłem Svipa na serverze,a dzień po kupnie TaKaKo sprzedał server, i straciłem Svipa

 

Dlatego nie polecam bo tam jest naprawde nieogar Admin i Własciciel

76561198169567059.png

Opublikowano

Wzór!:

 

Na Admina/Moda

 

 

 

Kontakt Skype/GG: Podam ci na gg potem

 

Mikro: Mam

 

Imie: Oskar

 

 

Wiek:15

 

 

Nick:DjOski

 

 

Dlaczego ty?:Uwazam ze moglbym pomoc serwerowi i lubie pomagac adminow modom itp jak i graczom(przede wszystkim)

 

 

Komendy 1/10: 9(Cos nie bede wiedzial google. Szybko sie ucze)

Opublikowano

Na Admina

 

Kontakt Skype/GG: kedro15

 

Mikro: Skype oraz TeamSpeak

 

Imie: Łukasz

 

 

Wiek: 16

 

 

Nick: Eurodos

 

 

Dlaczego ty?: Siemka, jestem osobą, która zna się na serwerach tego typu. Orientuje się bardzo dobrze na komendach do wielu, różnych pluginów. Jestem osobą rzetelną, pracowitą. Dziennie spędzam na różnych serwerach około 6 godzin. Potrafię rozmawiać z innymi ludźmi oraz w bardzo prosty sposób kontrolować innych graczy. Nie jestem osobą, która wykorzystuje swoje stanowisko do własnych celów. Nie jestem również osobą, która faworyzuje niektórych graczy. Każdy jest dla mnie równy. Zawszę, z chęciom pomagam inny, ale tylko w sposób pisemny, nie w rzeczowny, czyli "rozdawanie itemków". Jestem osobą komunikatywną, nie boję się wyzwań. Jestem także subiektywny, kieruje ludźmi według dobra serwera. Myślę, że z pewnością zasługuję, aby dołączyć do Waszej ekipy administracyjnej.

 

 

Komendy 1/10: 10

Serdecznie pozdrawiam całą administrację.

Eurodos

eurodos.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wiek:12[dla mnie się liczy ogar a nie wiek]

Komendy 1/10: 9/10

Kontakt gg/skype: skype: ''pacanowy100''

Na kogo składasz Admin,Moderator,Technik :Admin/moderator

 

Mikro:taNick:PRO_GAMER2000

Posty :3 ..::50::..::100::..::150::..::200::..::250::..::300::..                                        W grach Marrix_PL z wyjątkiem minkraftów ;3

 

Opublikowano

niewbijać to najgorszy serwer ,Mam dla was coś gracze co was zaskoczy byłem na jedym servie budowniczym 2serwer ich i nowy h@ był noto spox oni zazdrośni byli o serwer weszedł jeden schakował serwer i po servie nowa mapa musi być teraz to najgorszy serv!!

.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...