Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Special Sro 130 Cap , 130 Skills , Free Silk , Baghdad.


- Pawlak -

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer juz dziala. Mi sie dalej wyswietla masa bledow, przed startem clienta, ale normalnie idzie juz sie zalogowac

Opublikowano

tez tak miałem tylko ze w cave jangan przez 30 -1h tak mialem za kazdym razem dc az wkoncu zrobiłem sobie new postać a po jakimś czasie okazało sie ze tam jest juz wporządku ...

Opublikowano

ale ja nie dostaje dc ja poprostu jak wbijam tam to mi wylancza silka i i pisze brak odpowiedzi

 

jak by ktos mogl mi wstawic swojego silka tylko folder bo jak sciagam z strony to mam takie errory

Opublikowano

tez tak miałem tylko ze w cave jangan przez 30 -1h tak mialem za kazdym razem dc az wkoncu zrobiłem sobie new postać a po jakimś czasie okazało sie ze tam jest juz wporządku ...

tylko ja mam lipe bo wylancza mi silka i brak odp i nw co sie dzieje

 

pomoze ktos plzz

 

pomoze mi ktosss

Opublikowano

tak samo mialem włanczałem postac jeszcze dobrze sie nie zaczeła włanczac i sie silk wyłańczał ale było pózniej dobrze ale zato teraz sie co chwile wylancza cos chyba robia na servie ...

Opublikowano

po proszę link do calego klienta od kogoś albo jego folder wrzucony prosz prosze

Part 1 :

http://files.fm/u/daawkvd

Part 2 :

http://files.fm/u/aragfxr

Skanu nie daje ponieważ link z ich strony

1373700515-U207193.jpg
Opublikowano

Ja zaraz zagram nick:Venox

 

 

@Edit

 

Mam pytanie czy serw ma lagi bo jak uzywam skili bladerem to niemoge uzyc np 2 dobitek naraz i wgl w skilach mam lagi chodzi mi oto czy jak ktos uzywa skila i zaraz kolejnego to czy odrazu mu uzywa czy np uzyje stoi w miejscu i po 2 sec uzyje??

Opublikowano

Wrzucilby ktos Unwise.exe bez wira?

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
Opublikowano

Nie moge silka przez loadera odpalic

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
Opublikowano

Mam haslo i nie moge normalnie :( By mogl ktos to wrzucic??

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...