Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Opłaca czy nie opłaca się kupić?-Wspólna pomoc


Hajda™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

94531498638808658593.png

Witajcie! Pomyślałem sobie ,że ten temat mógłby się przydać w dziale Metin2 przeglądając niektóre tematy.

Polegałby on na wzajemnej pomocy sobie podczas zakupów przedmiotów,gdy mamy wątpliwości czy nam się opłaca czy też nie.

Zamiast pisać osobne tematy piszemy w tym temacie prośbę o ocenienie opłacalności zakupu danego przedmiotu a jak to zrobić? W bardzo prosty sposób

:) Wystarczy zastosować się do wzoru podanego niżej.

29997633546455556909.png

 

1.Serwer : Globalny/Prywatny

 

2.Nazwa serwera:

 

3.Nazwa przedmiotu:

 

4.Opis przedmiotu:

-Bony*:

-KD*:

 

5.Ilość:

6.Cena handlarza:

7.Cena oferowana przez Ciebie:

 

28025411017562482659.png

Jeżeli temat się nie przyda proszę o zamknięcie go.

Myślę,że taki temat mógłby sporo pomóc w dziale a szczególnie w organizacji lecz to zależy już od Ekipy Moderacyjnej Działu

:)

 

Pozdrawiam Hajda

Opublikowano

Nie ma sensu robić kolejnych tematów zbiorczych.

Forum jest po to,aby tutaj dyskutować,rozważać,a nie robić same tematy zbiorcze ;p

Na nie.

805491408806070489277.png


Opublikowano

Najczęściej okazja trafia się i trzeba szybkiej decyzji więc zanim złoży tutaj wzór to ktoś inny to kupi.

Jestem na nie.

1356027733523041.png

"Ashes to ashes and dust to dust"

 

Oto nowa historia zwykłego człowieka:

Members====>???====>???====>???

Opublikowano

Nie ma sensu robić kolejnych tematów zbiorczych.

Forum jest po to,aby tutaj dyskutować,rozważać,a nie robić same tematy zbiorcze ;p

Na nie.

 

+ jest już wystarczająco dużo tematów zbiorczych. Takie pytania trafiają się lecz nie jest ich tak dużo by trzeba było tworzyć specjalny temat :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...