Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pochwalcie sie swoimi planami na sylwestra :)


domineses

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Curve Fever z harnasiem i Teskim ;d

:D No to pozdro ;x

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Polsat z Krzysiem Ibiszem, ewentualnie M1 Ch2 Chunjo serwer PandoraMT2 z Marselem, wczoraj kupił Maskę Uczuć, mamy petardy już, więc szykuje się grubsza imprezka. Marselo podpowiada mi na TS'ie że zamówił także sexowne szamanki odziane w skąpe szaty.

 

Jak chcecie się dołączyć to zapraszamy serdecznie, czerowne Piccolo kupione.

Opublikowano

Polsat z Krzysiem Ibiszem, ewentualnie M1 Ch2 Chunjo z Marselem, wczoraj kupił Maskę Uczuć, mamy petardy już, więc szykuje się grubsza imprezka. Marselo podpowiada mi na TS'ie że zamówił także sexowne szamanki odziane w skąpe szaty.

A daj adres ts-a to wpadne :D

Moge ci zamówić szamana z prezentami xD

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Oczywiście na metki, może po fajerwerkach będa wolne spoty to wbije lvl a potem ulepszam zbroje na +9, potem na oxa wpadam :D

Opublikowano

Nie wiem kupiliśmy z kumplami alko za 300 zł i chcieliśmy przechować to u jednego z nich w piwnicy no i jego stary zamknął to na kłódkę i zajebał klucz za 30 minut idę wyjebać mu okna z zawiasów :D trochę tego jest na 7 osób + pizza i frytki z biedronki udane party.

Opublikowano

Idziecie Na sylwestra ?

Yeah! Wiecej wolnych spotów dla mnie !

Jak już będzie lvl up to o 4 rano pójdę odpalać petardy pod kowala

 

śmierdzi mi tu metinem :P

 

 

@top

 

nic, chlanie, ćpanie i balowane ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...