Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Max poziom : 1677721 , 65535 , 65535 - GAME_2089


TEKEN5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie jestem orłem w cliencie, to tym bardziej nie w inżynierii odwrotnej.

ePc0b.jpg

mcn_cc.pl - banda złodziei

;)

Piszę questy na zamówienie - Zostanę questerem na serwerze dedykowanym - Na zlecenie napiszę questy - Zakoduję stronę HTML5/CSS3

Opublikowano

Coś gdzieś kiedyś znalazłem, że w serwerze, chyba w navicat, trzeba zwiększyć ilość lvli, ale nie wiem gdzie, szukałem i pusto. Ale binka otworzyła się w hexie. Co zrobić, aby przy tych większych lvl dostawać punkty statusu? Jakiś dif na to?

6fc086389b796c47.jpg
Siedzę na mpc gdy jest czas, dzięki temu dużo się od was uczę dzięki!!

Opublikowano

Zamykam bo robi sie spam poglady,wymiany zdan piszcie sobie na pw a nie tu..

 

Poza tym Kokosz zabronil czyscic tematy Moderatorom wiec koniec tego spamu.

 

Juz w tamtym temacie pokazaliscie klase..

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Up a Ty co potrafisz? ;) na pewno nic nie wstawie tu od siebie ;> Nie bede udostepnial czegos takim amatorom jak Ty nie podoba Ci sie? to wyjdz z tematu a nie nabijasz post "Potrafisz tylko kopiowac z epvp" Malo to osob odeszlo z mpc,lub zamknelo swoje tematy przez takich wlasnie Hejterow jak Ty? nikt juz nic od siebie nie udostepnia gdyby nie te moje "Wrzcanie" czegos z innego forum caly czas bys mial na tym forum,przegladal bys tematy z przed miesiaca i starsze.

 

Dziekuje za uwage

 

Pozdro

 

Myślałem że jebne , synu to ty nic nie potrafisz .. Zjazd z Corta proszę ;)

Co do tematu , gówno pobugowane zobacz jak sie sypie potem <3

Opublikowano

Btw, zmieniłeś typ tabeli level na int'a?

ePc0b.jpg

mcn_cc.pl - banda złodziei

;)

Piszę questy na zamówienie - Zostanę questerem na serwerze dedykowanym - Na zlecenie napiszę questy - Zakoduję stronę HTML5/CSS3

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Nie no thx za difa szukałem tego :)

__________________________________________



05527850927414886030.png


To mój świat zabawy !


_____________________________________


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...