Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skylandia ! [SkyBlock-Fun] Sklepy!<.>Skupy! Zapraszam !


figofagot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po 1 Serwer stoi na jakiejs maszynie sprzed lat 90

Po 2 To nie jest skyblock tylko jakies latajace gowno po na podlozu normalnie jest woda i ziemia i surowce

Po 3 Post jest zespamowany i mysle ze jest do usuniecia

Po 4 Pluginy nie sa wlasne iz wiele pluginow jest innego autora wiec jezeli by chcial to by sie przypieprzyl o prawa autorskie

Po 5 Wnioskujac z poprzednich punktow dzieciaku zrobily serwer nie ogarniaja co i jak spamuja i nie chca duzo kasy placic

Po 6 Serwer 1/10

jk7u34.jpg

Szukam jakis typow do MM'ow w cs;go 

Moja ranga : Gold nova 4 (spadlem z kalacha II)

Oczekuje: Gold nova 4 +

Kontakt : http://steamcommunity.com/profiles/76561198041058543/

Opublikowano

Po 1 Serwer stoi na jakiejs maszynie sprzed lat 90

Po 2 To nie jest skyblock tylko jakies latajace gowno po na podlozu normalnie jest woda i ziemia i surowce

Po 3 Post jest zespamowany i mysle ze jest do usuniecia

Po 4 Pluginy nie sa wlasne iz wiele pluginow jest innego autora wiec jezeli by chcial to by sie przypieprzyl o prawa autorskie

Po 5 Wnioskujac z poprzednich punktow dzieciaku zrobily serwer nie ogarniaja co i jak spamuja i nie chca duzo kasy placic

Po 6 Serwer 1/10

 

A i tak sie wkurwiłeś bo dostałeś bana ? :)

 

Zapraszam ! :)

 

Zapraszam :)

Opublikowano

Zapraszamy na 1 z najlepszych serwerów w Polsce Wojny Gildi IP:mc.4Crafters.pl

 

Mocny dedyk 200 slotów Dużo graczy brak lagów miła administracja

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...