Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co warto ulepszac na dt zeby potem to drogo sprzedac? MONASTYR


JabLoN000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mogli byscie mi powiedziec co warto ulepszac w DT zeby duzo zarobic na Monastyrze

Nie ma Sygnatury :)

Nie zbieram + ani niczego Nie zalezy mi na tym

Jestem tu tylko po to aby pomóc albo uzyskac pomocy !!!

Opublikowano

Opłacalne jest robienie biżuterii, broni i zbrojek ewentualnie. Najbardziej to chyba bronie według mnie, można dużo dostać za dobre ulepszenie + bony.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Stalki i bronie 65 do + ilu robic?

Nie ma Sygnatury :)

Nie zbieram + ani niczego Nie zalezy mi na tym

Jestem tu tylko po to aby pomóc albo uzyskac pomocy !!!

Opublikowano

Kupuj stalke +4 rób ja w DT do +7/8 i sprzedawaj a jak nie to kupujesz z 30bojowych +4/5 i na +9 musi ci któryś wejść w DT :D I też zarobisz.

Opublikowano

Stalka +6 lub + 7 ile warte ? ;d

Nie ma Sygnatury :)

Nie zbieram + ani niczego Nie zalezy mi na tym

Jestem tu tylko po to aby pomóc albo uzyskac pomocy !!!

Opublikowano

oo to ladnie :D a branza +7 lub kolce + 7 ? :P

Nie ma Sygnatury :)

Nie zbieram + ani niczego Nie zalezy mi na tym

Jestem tu tylko po to aby pomóc albo uzyskac pomocy !!!

Opublikowano

Te zwykle na 54 lvl

Nie ma Sygnatury :)

Nie zbieram + ani niczego Nie zalezy mi na tym

Jestem tu tylko po to aby pomóc albo uzyskac pomocy !!!

Opublikowano

Żależy jak dla kogo ;)

Bo np. ktoś jest zabiegany i musi szybko o wtedy da dużo...

A ktoś kto podchodzi do tego spokojnie da mniej ;x

Opublikowano

Najlepiej robić truciaki na DT, wrąb takiego na +9 i zmień bony. Jak wejdą 20+ sprzedasz i kupisz co tylko zapragniesz, o czywiście chodzi o takie eq do 61 :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...