Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.6]PlemionaMC[24/7][120 slotów][Ogarnięta administracja , miła atmosfera]


karolsa123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

[1.4.6] Polski średniowieczny serwer Plemiona.

informacjeo.png

083.gif Adres IP:s1.pixelteam.net:25895

083.gif Typ Serwera:Survival

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:120

083.gif Biala Lista:Tak

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

 

WL

 

Aby zapisac sie na WL napisz podanie pod tematem.

Wzór:

Nick:

Imię:

Wiek:

Coś o tobie:

Dlaczego chcesz grać na serwerze:

Ortografia:

 

 

pluginyy.png

Najciekawsze i najsłynniejsze to :

MCMMO , Factions i Timber.

(Plugin timber- wprowadza możliwość ścinania całego drzewa siekierą

za jednym uderzeniem)

ekipab.png

karolsa321

Filo410

Qurka

_merefin_

 

infododatkowe.png

 

Serwer ma jedyną i niepowtarzalną średniowieczną atmosferę.

Dzięki ogarniętej administracji i WL nie natkniecie się na żadnego griffera , ani n00ba.

Rozbudowany system anty-cheat - blokuje prawie wszystkie , możliwe, znane cheaty - łącznie z x-ray.

 

Skąd nazwa serwera? Plemiona?

Już wyjaśniam. Serwer jest w 50% stworzony do let's play.

Dlatego obowiązuje tu właśnie WL (White List)

Mogą grać tu tylko sami ogarnięci , spokojni ludzie.

Jeśli trafi się wyjątek , szybko przejdzie do historii. (PERM BAN)

Jeśli wejdziesz na serwer wyobraź sobie , że jesteś zwykłym chłopem/wieśniakiem.

Zaczynasz swoją przygodę. Możesz dołączyć do plemienia , lub je założyć.

Przeżywaj przygody. Dzięki MCMMO czas gry na serwerze przynosi korzyści.

 

Zapraszamy!

 

EVENT:

 

 

Aby zachęcić graczy do rozwijania plemion administracja utworzyła jeden stały EVENT.

Gildia , która jest najlepiej rozbudowana, najsilniejsza - ogólnie najlepsza , otrzyma

nagrodę od administracji. Może być to enchantowany item np. miecz ostrość 7+, może też

to być zbroja achillesa , która blokuje DMG od wszystkiego poza upadkiem i ogniem (Przestaje działać dopiero wtedy kiedy się zużyje - zniszczy) itd.

Nagrodę otrzymuje założyciel plemienia. Sam musi wybrać komu ją przyznać. Oczywiście nagroda może składać się z kilku

części , np. 2 miecze , potion , inny item itd.

 

Aby otrzymać nagrodę trzeba zbudować w miarę estetyczną i praktyczną osadę /twierdzę / zamek.

W osadzie powinny się znajdować najpotrzebniejsze budynki takie jak:

kuźnia,

-tartak,

-koszary,

np. pomysłowo stajnia,

-zagroda,

-obory itd.

Nawet pałac/ratusz.

Drugi + do nagrody to ilość członków.

Na serwerze jest plugin , który pokazuje TOP zabójcę i top śmiertelnika serwera.

Jeśli ktoś z TOP 10 znajdzie się w plemieniu , na pewno zwiększy to szanse na wygraną.

Ogólnie by zdobyć nagrodę trzeba wykazać się pomysłowością.

 

 

Oczywiście to nie jedyny możliwy event.

W miarę możliwości eventy będą występować na serwerze dosyć często.

Jakie? A , to to już tajemnica.

:D

 

ZASADY:

 

 

 

Teraz może trochę zasad:

-Na serwerze nie można budować rzeczy takich jak czołgi , samoloty , lub wielkie skiny.

Jeśli ktoś zbuduje taki obiekt zostanie on jak najszybciej usunięty z mapy.

-Nie cheatować.

Nie używać modów - jedyny dozwolony mod to OptiFine.

Nie spamować .

Pamiętaj proszę o kulturze.

System serwera banuje cheaterów , spamerów itd.

Jeśli uda Ci się użyć jakiegoś cheata - nagroda za to to: PERM BAN.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy!

Miłej gry życzy cały team PlemionMC

:D.

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:peja301

Imię:OLAF

Wiek:11

Lubie Grac W Miniecraft Nie Grafuje Przestrzegam zasady serwera Chcialbym Dostac Sie Na Ten Serwer .

Ortografia:Czasami:D

Opublikowano

Nick: internetowy

Imię:Filip

Wiek:15

Coś o tobie:Jestem ogarniety,lubie grac w BF3

Dlaczego chcesz grać na serwerze: Lubie sredniowiecze

:D

Ortografia:ZAJEBISTA

 

 

Nick: KacperPL

Imię: Kacper

Wiek:14

Coś o tobie:Lubie Minecraft oraz interesuje się piłką nożna

Dlaczego chcesz grać na serwerze: Podoba mi się

:)

Ortografia:Dobra

terro1445.png


Pomogłem? Daj like + ;)


Opublikowano

Nick:Orson9301

Imię:Bartek

Wiek:12

Coś o tobie:Nazywam się Bartek mam oryginalnego minecrafta mam młodszą siostrę (czasami mnie wkurza ale nie do szału).

Dlaczego chcesz grać na serwerze:Lubie grać w minecrafta na różnych serwerach najbardziej na tych na których jest white lista bo bez niej było by głupio bo było by mnóstwo dzieci i w dodatku były by bez premium i pewnie błagały by przez cały czasz mamusie mamo kupisz mi premium w dodatku spam na czacie admin admin dasz coś?Mi się to nie podoba.

Ortografia Czasami sie myle :P.

Opublikowano

Nick:MrArabek

Imię:Kamil

Wiek:19

Coś o tobie:Czy to naprawde aż tak ważne ? co robie w życiu prywatnym.?

Dlaczego chcesz grać na serwerze:Hmm no nie wiem poszukuje przygody !

:)

Ortografia:Dosyć dobra

Opublikowano

Nick:Demors

Imię:Damian

Wiek:14 lat

Coś o tobie:Sądze że jestem spokojnym i pracowitym graczem. Co prawda od czasu do czasu lubie powalczyc ale to jest chyba normalne. Grałem juz na wielu RP i na każdym odchodząc [z wszelakich przyczyn w razie pytan moge odpowiedziec] byłem uwazany za zasluzonego i bogatego gracza gdyz tak było.

 

Dlaczego chcesz grać na serwerze:Chciałbym zalozyc potezne krolestwo przypominajace gdzie nie gdzie Polske w sredniowieczu.

Ortografia:9/10 9 poniewaz szybko pisze i nie lubie uzywac skomplikowanych znakow.

Opublikowano

mię: Filip

Wiek:11

Coś o tobie:Lubie Minecraft oraz interesuje się piłką nożna

 

Dlaczego chcesz grać na serwerze: Bardzo lubie takie servery zwłaszcza administratora karolsa :P

Ortografia:Dobra

 

Nick : sadecki123

Imię: Filip

Wiek: 11

Interesuję się piłką nożną oraz minecraftem :P

Dlaczego chcesz grać na serverze: Lubie takie servery zwłaszcza admina karolsa :P

Ortografia : Dosyć Dosyć dobra :P

Opublikowano

Nick: alexrist

Imię: Marek

Wiek: 13

Coś o tobie: lubię mc, battlefield'a, jestem ogarniętym graczem

Dlaczego chcesz grać na serwerze: chciałbym spróbować swych sił na serverze, lubie tego typu servy ;>

Ortografia: bardzo dobra

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...