Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.6]PlemionaMC[24/7][120 slotów][Ogarnięta administracja , miła atmosfera]


karolsa123

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano

Nick: MinecraftJFG

Imię: Dawid

Wiek: 13 lat. (Proszę, nie zważajcie na wiek, gdyż to tylko liczba. Mogę Wam zapewnić, że jestem ogarniętą osobą.)

Coś o tobie: Jestem zwykła osobą, jak każdy inny człowiek. Nie mam jakoś innego życia, ale jak każdy wie, każdy człowiek jest wyjątkowy. Lubię aktywnie uczestniczyć na takich serwerach, gdyż mnie interesują. Zamierzam zbudować tutaj wielkie Imperium Hordy, a jej stolicą będzie Iron Forge, wielka podziemna Kuźnia orków(Wiem... Rozpisałem się trochę nie na temat, ale lubię tak popisać.) Jestem osobą spokojną, wiecznie zmuloną. ;D Może to ze względu na charakter. Potrafię działać w grupie i nawiązywać nowe znajomości, więc myślę, że szybko odnajdę się na serwerze. To wszystko, mógłbym się bardziej rozpisać, ale nie chce Wam szkodzić. ;]

Dlaczego chcesz grać na serwerze: Dlatego, że takie serwery bywają naprawdę interesujący, a zwłaszcza, że ten jest unikalny/oryginalny. Jest tu także WL(White-List), co uniemożliwi trollom wbijanie na serwer.

Ortografia: Na wysokim poziomie.

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:domen

Imię:Dominik

Wiek:13

Coś o tobie: Lubie grać w Piłkę Nożną

Dlaczego chcesz grać na serwerze:chciałbym spróbować swych sił na serverze

Ortografia:Dobra

Opublikowano

Nick: Hotarti

Imię: Daniel

Wiek: 16

Coś o tobie: hmm.. Jestem spokojnym i miłym osobnikiem :D

Dlaczego chcesz grać na serwerze: Bo mam dużo wolnego czasu :D

Ortografia: Dobra

mca.png

Pomogłem??? Daj + ;>>>

Opublikowano

Nick: Charmer

Imię: Paweł

Wiek: 16

Coś o tobie: lubie grac w minecraft

Dlaczego chcesz grać na serwerze: mam sporo czasu i lubie grac na serwie ;)

Ortografia: Dobra

Opublikowano

Nick : Dangerous

Imię : Krzysiek

Wiek : 16lat

Coś o sobie : Jestem miły i opanowany, lubię grać w mc,interesuję się sportem i motoryzacją.

Dlaczego chcesz grać na serwerze : Znudziła mi się gra na singlu,chcę nawiązać współpracę z innymi i zacząć działać na serwerze.

Ortografia : Bardzo wysoka.

Opublikowano

  • Nick: Scalar

  • Imię: Tomek

  • Wiek: 16

  • Coś o tobie: Jestem normalnym i ogarniętym "człekiem".

  • Dlaczego chcesz grać na serwerze: Ponieważ wydaje mi się, że ten serwer jest ciekawy i warty uwagi. Jest WL i mam nadzieję że żaden xrayowy noobek nie wejdzie na serwer.

  • Ortografia: Odpowiednia.

Nie aktualne.

Opublikowano

Nick:Domen

Imię:Dominik

Wiek:13

Coś o tobie:Lubie grać w piłkę nożną i w minecrafta

Dlaczego chcesz grać na serwerze: Znudziła mi się gra na singlu,chcę nawiązać współpracę

Ortografia:DOBRA

Opublikowano

Nick:Short

Imię:Mariusz

Wiek:20

Coś o tobie:W wolnym czasie, lubię sobie nieco popykać w minecrafta, jak najbardziej należę do ogarniętych, prezentacja wydaję się być ogarnięta widać to po załozycielu serwera który ma serwer streetcraft :P, nie griefuje ani nie jestem żadnym dzieckiem.Chętnie zagrałbym na takim serwerze ponieważ interesuję się historią i lubię średniowiecze. :)

Dlaczego chcesz grać na serwerze: napisałem wyzej :P

Ortografia:9/10 staram się popełniać jak mniej błędów a gdy znajdę jakiś błąd staram się go nie popełniać. ;)

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Nick: sasy

Imię: Przemek

Wiek: 13

Coś o tobie: Lubię grać w pilkę nozną , w strzelaninki itp. Mc jest fajne jesli są ciekawe serwery taki jak ten.

Dlaczego chcesz grać na serwerze: Poneiważ lubię grac z ogarniętymi ludźmi z którymi można sobie w spokoju pograć.

Ortografia: Dobra. :)

Moje tut'y

 

 

 

Was też wkurza ten dźwięk przy dawaniu LIKE?

:P

Opublikowano

Nick:Marcinosa

 

 

Imię:Marcin

 

 

 

Wiek:13

 

 

Coś o tobie:Mam na imię Marcin , interesuję się sportem i grami :)

 

Dlaczego chcesz grać na ser

werze: Ponieważ zaciekawił mnie styl i rozgrywka serwera:)

 

 

 

Ortografia: 10/10

Opublikowano

Nick: Adeksiak

Wiek : 14

Imie: Adrian

 

Nick: Zefq

Wiek: 14

Imie: Bartek

 

Nick: Temaz17

Wiek: 18

Imie: Paweł

 

 

Dlaczego chcemy tutaj zagrać? - Wraz z Ekipa szukamy dobrego survivalu z frakcjami i mamy nadzieje zawojować ten serwer oraz zostać na nim najlepszymi graczami.

<img alt="Overwolf Signature" src="http://api.overwolf.com/users/Signature/adeksiak_gameplay.png" style="border:none;">

Opublikowano

Nick:moltag

Imię:Piotr

Wiek:12

Coś o tobie:Jestem ogarnięty.lubię grać w mc przestrzegam zasad ,szanuje innych.

Dlaczego chcesz grać na serwerze:Serwer wydaje mi się inny niż inne ,chciałbym sprawdzić co z tego wyjdzie i pograć.

Ortografia:Przestrzegam jak o niej nie zapominam :D

Opublikowano

Nick: iLubie

Imię: Natalia

Wiek: 14

Coś o mnie : hmmm za dużo tak nie gram ,ale chce spróbować to się tyczy też do dlaczego chce grać ;)

Ortografia : nie narzekam

Opublikowano

Nick:Assasyn

Imie:Kacper

Wiek:15

Coś o sobie:Jestem stałym graczem w mc ale mam dużo hooby

Dlaczego chce u was grać:Gram obecnie na podobnym serwerze ale powoli mi sie nudzi i myśle ,że wasz może go przebić

Ortografia:9/10 zdarzają się błędy ale częściej literówki

Opublikowano

Nick: Lex

Imię: Tomasz

Wiek: 15

Coś o tobie : Gram w minecraft od wersji 1.8.1 beta, lubie teatr, muzyke techno, gram też w counter strike 1.6, od dłuższego czasu ucze się grafiki komputerowej (amatorsko). Jeżeli ktoś chce coś jeszcze wiedzieć prosze pisać na pw chętnie odpisze.

Dlaczego chcesz grać na serwerze: Ponieważ mam nadzieje na wspólną gre, bez griefu, z zrozumieniem, a nie że ktoś mnie widzi już dead grief okrada i koniec.

Ortografia: 10/10 , no czasami jak każdemu zdaży się strzelić gafe, ale ogólnie dobrze.

zu439g.jpg

Opublikowano

Nick: PeterSooon

Imię: Piotr

Wiek: 13

Coś o mnie: Słucham muzyki reggae

Dlaczego chcesz grać: Lubie podejmować różne wyzwania

Ortografia: dobra

Opublikowano

Nick:Alter

Imię:Kuba

Wiek:13

Coś o tobie:Jestem początkującym youtuberem mam 5 widzów lubię gry i kosza.

Dlaczego chcesz grać na serwerze:Będę stąd nagrywać i serw fajnie się prezentuje

Ortografia:Dobra

Opublikowano

Nick: Sekultu

Imię: Dawid

Wiek: 13lat w marcu 14.

Coś o tobie: Miły, uczynny pomocny.

Dlaczego chcesz grać na serwerze: Grałem kiedyś w plemiona i jak zobaczyłem coś takiego w minecrafcie chciałbym to przeżyć

:D

Ortografia: Raczej dobra :)

Proszę Ściągnijcie Mi te 20% :) Będę Grzecznym Chłopcem

Opublikowano

Nick: Shein

Imię: Sebastian

Wiek: 14

Coś o tobie: Zajebisty gracz lola DonSeva ;)

 

 

Dlaczego chcesz grać na serwerze: ponieważ chce spróbować

Ortografia: dobra

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...