Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak wyciągnąć instalkę z zainstalowanej aplikacji - łatwy sposób


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli było, to usuńcie, a jeśli nie, to zostawcie ;p

 

 

1. Ściągamy ES File Explorer

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.pop&hl=pl

 

2. Instalujemy, włączamy

 

3. Klikamy, hmm... Taką szachownice na naszym telefonie (przeważnie w prawym dolnym rogu) u mnie wygląda to tak

 

4. Po jej nacisnięciu ukażą nam się różne opcje :

  • Operacje
  • Nowy
  • Menadżer
  • Pokaż karty
  • Ustawienia
  • Więcej

Klikamy Menadżer

 

Po kliknięciu w Menadżer, mamy do wyboru

  • Menadżer zadań
  • Menadżer aplikacji
  • Menadżer bezpieczeństwa
  • Menadżer zakładek
  • Narzędzie sprawdzania karty

Wybieramy Menadżer aplikacji

 

5. Pokaże się nam lista naszych zainstalowanych gier i aplikacji.

Wybieramy tą z której chcemy zrobić instalkę (apk)

Możemy to zrobić przytrzymując na daną ikonę

 

Po przytrzymaniu mamy kilka opcji

  • Zaznacz wszystko
  • Odinstaluj
  • Kopia zapasowa
  • Skrót
  • Szczegóły
  • Przywróć
  • Centrum pomocy

Wybieramy Kopia zapasowa

 

6. Teraz trwa robienie instalki

Gdy już owa się zrobi, możemy wrócić na początek programu.

Odszukujemy folder backups > apps

 

7. Wuala. Mamy już instalkę.

 

 

Ktoś by zapytał

 

No ale po co robić instalkę ?

Np. po to, aby wysłać ją znajomemu, który nie ma dostępu do internetu (google play) i nie ma jak ściągać aplikacji.

 

To na tyle, pa

Opublikowano

Jest też o wiele prostszy sposób... w Android Assistant (darmowym programie z marketu) przechodzimy do zakładki Narzędzia -> App Backup. Wybieramy co chcemy, klikamy Backup i już mamy instalki w formie .apk na karcie pamięci :)

FrediBlog - lifestyle'owy blog młodego internauty


Opublikowano

Spoko poradnik ale strasznie duzo pierdzielenia sie z tym.

Nie lepiej wpisac nazwe appki do google play? :D

11456947725785518698.jpg

By: Fringe

  • 1 rok później...
Opublikowano

Na przykład jakie? Ja takich nie znam.

 

To poznaj. AndroZip. Easy Backup.

 

To nie działa na płatne aplikacje, bo są zabezpieczone.

 

@Misiekantos253

 

Da się bez roota! Oczywiście efekty nie są takie same, ale warto spróbować :) Mój poradnik:

http://www.mpcforum.pl/topic/1062754-tut-jak-uzyskac-dostep-do-folderu-z-aplikacjami-w-plikach-apk-na-androidzie-bez-roota/

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Dla ludzi bez root'a ciekawa sprawa.

Można jeszcze zrootować telefon i wyciągnąć Android explorerem z folderu systemowego ;x

Pierwsza osoba, w historii MPC Forum.pl która przekroczyła kamień milowy 100d online.


32Aef.png


By Alicexcullen


"So many people will idolise, while their own success is in their reach... Don't forget, you're able to design your own universe."

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...