Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] [24/7] [NON-PREMIUM] [Launcher] [Modyfikacje] [Wojny Gildii][Unikalne Pluginy] CraftOx - Walcz, podbijaj i zabijaj!


Serip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już za kilkadziesiąt dni....

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Refresh. Wyniki konkursu jutro!

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Serwer zapowiada się ciekawie , szczególnie dlatego że będę prawdopodobnie kolegę w administracji (liska) :D Nie no... serwer naprawdę może być fajny dawno takiego nie widziałem choć, szkoda że kolejne wojny gildii..

nechxi7.png

Opublikowano

Czyli Start Jutro?

Tak. Godzina 20 - 21.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Mogę Wam Zdradzić Tajemnicę Ze Jest Sporo,Sporo modów które urozmaicą grę i tak by wam się nie znudziło po tygodniu gra na serwerze :)

Opublikowano

Pytanie. Chcecie Industriala, buildcrafta i ee2?

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Nie!

 

@up Chcemy luncher już nic nie dawaj tylko luncher daj nam do zabawy z modami ^^

 

Launcher będzie wieczorem.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Nie!

 

@up Chcemy luncher już nic nie dawaj tylko luncher daj nam do zabawy z modami ^^

 

Właśnie dajcie launcher. Tyle się naczekaliśmy a tu jeszcze godzina 20-21 o.O Mogliście odrazu na czwartek przełożyć 8S

 

PS. Itak 50 slotów to będzie za mało więc większość przeglądających ten temat nie wejdzie na ten serwer wcale.

Opublikowano

Właśnie dajcie launcher. Tyle się naczekaliśmy a tu jeszcze godzina 20-21 o.O Mogliście odrazu na czwartek przełożyć 8S

 

PS. Itak 50 slotów to będzie za mało więc większość przeglądających ten temat nie wejdzie na ten serwer wcale.

 

50 slotów dajemy, bo chcemy zobaczyć czy ludzie będą grać. Launcher będzie wieczorem. Godzina też jest dobra, bo większość ludzi jest już w domu.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

hahaha o 20:00 LOLZ daj na 18:00 i tyle i daj luncher bo się nam należy długo czekaliśmy.!

Opublikowano

Dajemy 50 slotów po to by zobaczyć czy serwer wypali w każdej chwili możemy zwiększyć ale po co?

Po co Ci Launcher skoro póki co jeszcze nic w nim nie ma :)

Opublikowano

Tak chcemy te trzy mody.

Mody dodane

 

//MrOuti

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Jakie przedmioty z EE2 będą zablokowane ? Bo nie wiem, czy czekać na serwer.

,,Bo bez adrenaliny życie jest nudne" ~Ja.

4tx441.jpg

 

Opublikowano

50 slotów dajemy, bo chcemy zobaczyć czy ludzie będą grać. Launcher będzie wieczorem. Godzina też jest dobra, bo większość ludzi jest już w domu.

Ile jest modow w cliencie ? bo mam slabego kompa nie wiem czy czekac na serwer ?: 3

100 postów [x]

150 postów [x]

200 postów [-]

250 postów [-]

300 postów [-]

Opublikowano

Modyfikacji jest ok. dwudziestu. Paczkę będzie przeznaczona na słabsze i te lepsze komputery.

 

//EE2 nie jest na 100% pewne, ze dodamy.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Modyfikacji jest ok. dwudziestu. Paczkę będzie przeznaczona na słabsze i te lepsze komputery.

 

//EE2 nie jest na 100% pewne, ze dodamy.

 

No to pisałeś że dodane a teraz że nie na 100%

Opublikowano

A tak nawiasem mówiąc to serwer już padl...

nie jestem prorokiem ale znam zycie przez dodanie industriala i buildcrafta a już w szczególności EE2 nie wyelminowali napewno wszystkich bugów pozatym te mody nie mogą być na serwerze z factions powód jest bardzo prosty claimy nie współdziałają z modami czyli w łatwy sposób będzie można zgrifować gildie choćby nawet przez quarry...

znajdzie sie pare bugów ludzie itemy zaczną kopiować i za pare dni pierwszy reset mapy. Poblokują pare itemów znajdą się inne bugi no to zaczną po kolei usuwać mody ludzie sie zdenerwują i serw padnie

Pacząc na administracje to myślałem że trochę profesjonalizmu będą posiadali a tu w dzień startu wrzucają tak rozbudowane mody idiotyzm ...

Jak już musicie to ic2 jeszcze jest w miarę stabilny ale buildcraft i EE2 to totalna patologia na serwer z factions 8S

A kalesony kurwa


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...