Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nowa Edycja!][FB/RP+SV][Ogarnieta Administracja!][RekruON!][40Slotow][Start-30.12.12!]


InfoCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

informacjeo.png

 

083.gif Adres IP:s23.csrv.pl:11046

083.gif Typ Serwera:FreeBuild

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:40

083.gif Biala Lista:Nie

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

 

pluginyy.png

AutoMessage, NoCheatPlus, WorldEdit, iConomy, Vault, Multiverse-Core, AntiRelog, PermissionsEx, FigAdmin, LWC, WorldGuard, Essentials, Jobs, AuthMe, EssentialsSpawn, Multiverse-Portals, ChestShop, EssentialsChat, SimpleRegionMarket i wiele innych

ekipab.png

Orzeszek101,EmPireXs,EvilSlimer,Force<Poszukujemy!>, i inni

infododatkowe.png

Nowa EDYCJA SERVERA !!

Zapraszamy wszystkich graczy kochających oraz lubiących dobrą zabawe na nasz server !

U nas zawsze jezeli ktos cię o coś zapyta pomoze ci!

Server stoi juz od ponad 3 miesięcy .

Jako iż wyszła nowa wersja 1.4.6 postanowilismy zrobic nową edycje server'a !

Mamy własne forum poświęcone temu server'owi .

Na czym polega nowa edycja server'a ?

Polega na tym że każdy zaczyna od nowa .

Nowe działki oraz wiele nowych rzeczy !

Codziennie jakieś eventy? Na /warp parkour znajdziesz 2 etapy a na koncu ZAGADKĘ + Nagrodę !!

U nas nie znajdziesz czitera ! Gwarantuje ci to administracja !

Server jest opłacony na ponad 3 miesiące !

Kazdy Administrator/Moderator płaci miesięcznie składki!

Rekrutacja na Budowniczego ON ! Poszukujemy !

Zapraszamy !

 

Kiedy startujemy?Przewidywany czas to - 30.12.2012 ! Godzina 10-14

 

Dobrej zabawy życzy Team InfoCraft.

Opublikowano

Efri Dej On Szafalyn RRrAinbowTroll - EvilSlimer - Administrator zaprasza na zajebisty serwer prowadzony przez zajebistych ludzi

Opublikowano

mój nick adek19999 prosze o unregister bo ktoś mi sie na konto wbijeał z mojego premium

.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...