Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jakie eq potrzeba żeby przejść DT


screLy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No więc tak, zaprezentuje Wam dziś krótki poradnik jakie eq najlepiej mieć, żeby samemu przechodzić DT.

  • Hełm

20% silny przeciwko nieumarłym

15% na unik strzał

Regeneracja pż (im więcej tym lepiej)

  • Kolczyki ebonitowe (najlepiej z wszystkimi slotami), Kolczyki z niebiańskich łez w przypadku sury WP

20% silny przeciwko nieumarłym

15% odporności na strzały

  • Bransoleta ebonitowa +8/9 (najlepiej z wszystkimi slotami)

20% silny przeciwko nieumarłym

10% będzie dodanych do pż

Max Pż + 2000 (lub więcej jak to na nie których serwerach prywatnych jest)

  • Naszyjnik ametystowy (najlepiej z wszystkimi slotami)

Max Pż + 2000 (lub więcej jak to na nie których serwerach prywatnych jest)

10% Szansa na krytyczne uderzenie

15% odporności na strzały

  • Skórzane kozaki

Max Pż + 2000 (lub więcej jak to na nie których serwerach prywatnych jest)

10 % Szansa na krytyczne uderzenie

15% unik strzał

  • Tarcza

?20% silny przeciwko nieumarłym

15% na blok ciosów

12 siła

12 inta ( tutaj chodzi jedynie o surę WP, ponieważ im więcej inty tym ma większy atak na ostrzu )

  • Zbroja (najlepiej z 3 slotami na KD)

Max Pż + 2000 (lub więcej jak to na nie których serwerach prywatnych jest)

10% będzie dodanych do pż

15% odporności na strzały

KD - Obrony, Uchylenia, Uniku

  • Broń ( najlepiej broń z dużymi Śr. )

KD - Potwora, Śmierci ( Jeżeli broń ma 3 sloty na KD to jeszcze przeszywki )

 

 

Jeżeli mamy 550 + obrony i eq podobne do tego wymienionego wyżej to powinniśmy przejść DT

No i oprócz tego dodam, że będzie nam potrzebny szaman smok ( buffek ) skille - błogosławieństwo i pomoc smoka jak najwięcej %

Dobrze jest mieć jakiegoś wierzchowca, lub konia bojowego / militarnego.

 

 

 

 

hmmm poradnik dobrze napisany choć moim zdaniem Naszyjnik na DT to jest najlepszy Złoty bo może wejść 2x abs na strzały

 

+ jeżeli ktoś chciałby iść na ripera to koniecznie musi być kryt w bransolecie , Naszyjniku , Broni + Dłonie i Ogarnięty Buff o czym też zapomniałeś napisać. :)

Opublikowano

hmmm poradnik dobrze napisany choć moim zdaniem Naszyjnik na DT to jest najlepszy Złoty bo może wejść 2x abs na strzały

 

+ jeżeli ktoś chciałby iść na ripera to koniecznie musi być kryt w bransolecie , Naszyjniku , Broni + Dłonie i Ogarnięty Buff o czym też zapomniałeś napisać. :)

Opublikowano

Ten poradnik jest pod PLa,czy pod privy?

1) Hełm - Tutaj dodatkowo powineneś dodać bon 8% na otrucie.

2) Ebonitowa bransoleta - Jej wbudowany bon działa prawidłowo na niektórych privach,np tiveria.Na PLu,i wielu innych privach niestety nie,dlatego lepszą opcją jest np Białko/Bransa z nieb lez.

Opublikowano

Ten poradnik jest pod PLa,czy pod privy?

1) Hełm - Tutaj dodatkowo powineneś dodać bon 8% na otrucie.

2) Ebonitowa bransoleta - Jej wbudowany bon działa prawidłowo na niektórych privach,np tiveria.Na PLu,i wielu innych privach niestety nie,dlatego lepszą opcją jest np Białko/Bransa z nieb lez.

 

Poradnik jest pod serwery prywatne, a co do hełmu 8 trucie to można zrobić drugi hełm 20 DT i 8 trucie jak idziesz na ripka bo w 1 hełmie wbić 4 bony to troszkę ciężko.

Co do bransolety sugerowałem się serwerem Tiveria, a niestety nie wiem jak jest na innych serwerach.

Opublikowano

no spoko eq wypisane przez Ciebie to jakieś 2,500 zł mało kogo na to stać .. jak już iść to w grupie 3 osobowej sura wp,body i buffer - wiadomo każdy musi coś mieć na dt ale bez przesady

sygnabf.png

Opublikowano

no spoko eq wypisane przez Ciebie to jakieś 2,500 zł mało kogo na to stać .. jak już iść to w grupie 3 osobowej sura wp,body i buffer - wiadomo każdy musi coś mieć na dt ale bez przesady

 

Poradnik jest typowo pod serwery prywatne wiadomo, że na metin2.pl takiego eq nie będziesz miał.

Jakie bony, co i jak są podane dla osób, które same chcą przejść DT, a nie w grupie.

Opublikowano

poradnik głownie na priva ja majac wp 75lvl ostrze G2 dzika i buffy po 29% + mod robię dt a nie mam na nie nic

 

Wp'kiem bez takiego eq spokojnie przechodzisz DT, ponieważ masz ostrze które bardzo dużo daje i hp masz cały czas całe.

Opublikowano

Naszyjnik i buty powinny mieć omdlenie to pomaga na ripie ; )

 

To już lepiej mieć osobne itemy na ripa, ponieważ nie da się wbić 4 bonów takich jak chcesz od tak.

Opublikowano

Poradnik dobry ale są w nim drobne nie dociągnięcie min.moim zdaniem lepsze branza to branzoleta z łez,naszyjnik to tylko złoty.Mogłeś wspomnieć coś o ripku.

Pozdrawiam AsPol.

Opublikowano

Poradnik dobry ale są w nim drobne nie dociągnięcie min.moim zdaniem lepsze branza to branzoleta z łez,naszyjnik to tylko złoty.Mogłeś wspomnieć coś o ripku.

Pozdrawiam AsPol.

 

Bransa z łez to jedynie na ripka, a co to naszyjnika to ametystowy według mnie jest lepszy, ale każdy ma swoje zdanie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...