Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TuT] Zarobi z czołgów premium i no premium.


Perex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Sposób

 

 

Czołg Premium : Najszybszy i jeden z łatwych sposobów.

Ponieważ te czołgi zarabiają tak jak na premium.Niestety te czołgi są bardzo kosztowne w zł.Czołg V poziomu (za przykład biorę Churchilla) Kosztuje on 1500 złota czyli ok. 50 zł.Jak to sprawdziłem ? Sam czołg kosztuje 1500 gold.Czyli 30,75 zł = 1050 gold brakuje nam 450.Nie można kupić 450 gold (bynajmniej ja o tym nie słyszałem by można było kupić niestandardową ilość gold)

Najlepszym wyborem było by 800 golda za 23,37zł.Ponieważ zostanie nam gold na inne wydatki typu np. miejsce w barakach,garażu etc.

Po zakupieniu takiego czołgu jest on elitarny to znaczy : jest on ulepszony w stu procentach.Od tej pory możemy grać i cieszyć się lepszym zarobkiem (nie wiem czy jest to możliwe żeby wyjść na - z takim czołgiem).

 

Sprytniejsze osoby : Nie wysyłają SMS, tylko kupują na Paypal, Onepay itp. Kasę na Paypal można wysłać pocztą i dochodzi w 3 dni robocze, w ten sposób za V tiery wybulisz około 20 zł, a nie 50.

 

2.Sposób

 

 

Czołg IV---V tier : Być może najłatwiejszy sposób (dla każdego inny może być łatwiejszy) zarabiania w World Of Tanks

Sposób najtańszy bo kosztuje aż 0 zł.Potrzebne są tylko nasze chęci i troszkę wysiłku (gdy nie mamy takiego tieru).

Gdy mamy taki tier musimy uzbroić się w trochę cierpliwości bo na początku nie będziemy zarabiać nie wiadomo ile.

Bo trzeba pierw taki czołg lepiej uzbroić tj.kupić lufę,wieże i najlepiej gąsienice.Gdy kupimy te rzeczy (bądź mieliśmy je) to mamy małe szanse na wyjście z takiej bitwy na minus.

 

Polecane czołgi : Kw-1 (być może najlepszy) Pz IV , Stug III , A 20 , Su 85 ,T1 HT , Wolverine (nie sprawdzony) , Hetzer , Pz III/IV , Luchs

 

 

3.Sposób

 

Tiery I,II,III : Bardzo łatwy sposób.Być może najlepszy dla początkujących graczy gry World Of Tanks.Potrzebne są do tego :

-Czołg I-III tieru

-Najlepiej elitarny.Bądź ulepszony tak jak wyżej dobra lufa.Na małych tierach liczy się miedzyinnymi : Szybkostrzelność , Penetracja , dopiero potem obrażenia.Wieża , gąsienice.

 

Praktyka : Celujemy w słabe pkt. wroga czyli :

-Boki

-Tył

-Dolna płyta

-Włazy itp.

Każdy czołg ma też inne słabe punkty.Ale te tyczą się prawie wszystkich.

 

 

4.Sposób

 

Tiery VIII : Sposób dla cierpliwych ponieważ wymaga cierpliwości ,czasu i pieniędzy.

Dostajemy za to : Wspaniałe rezultaty 4 dni i mamy ok. 2 mln zależy jak komu idzie.Np. ja w 1 dzień ok.4h przed grą zarobiłem nieco ponad 600tyś więc warto. Daje dobry przypływy expa.

Potrzebujemy trochę wolnej gotówki : ok. 30zł co da nam 1 tydzień premium.Można trochę mniej.

Czołg VIII-VII tier najlepiej :IS III

T29

Tiger II

Ferdinand

Amx 50 100

Panther II

Musimy jak na swój tier mieć dobre umiejętności nie muszą być z pierwszej ligi ale trzeba być cierpliwym gdyż te czołgi to nie są szatany dróg.

Musimy pamiętać by zaopatrzyć się w dobrą taktykę i nie jeździć głupio i bez sensu po mapie i walić w byle co ponieważ na tych tier pociski i naprawa są kosztowne i parę takich bitew może dać nam nieźle po kieszeni.Radzę zaopatrzyć się w dodatkowy sprzęt taki jak : Mały zestaw naprawczy , gaśnicę czy też apteczkę.Bo raczej gdy nam rozwalą gąsienicę nie będziemy chcieli dostawać baty od wroga tylko się ukryć.

 

Dodatkowe info : Pomocna jest załoga na sto procent.

Tip : T29 ma mocną wieżę więc radze się chować tak aby wystawała nam tylko ona.

Jak rozdawać staty załodze :

Kierowca : Gładka jazda albo Hamowanie sprzęgłem

Celowniczy : Snajper albo Zbrojmistrz

Ładowniczy : Bezpieczne magazynowanie

Dowódca : Wszechstronność

Radiooperator : Wzmacnianie sygnału

 

 

 

5.Sposób

 

Scout : Sposób w miarę łatwy bardzo mało wymaga pieniędzy od nas a można nieźle zarobić.Nie zbijemy nim kokosów ale jak to czasem bywa możemy być zaskoczeni.Średnio czołgi te zarabiają od.5k do 15k z naprawą i możliwe, że z pociskami zarobimy 10k.

 

Wymagania :

Szybki czołg osiągający prędkość minimum 60 km/h czyli jak na czołgi sporo.Tu polecam czołgi takie jak :

A-20,T-50,T50/2,M5,Luchs,Leopard i wiele innych.

Potrzebne nam jest silnik najlepiej najlepszy z możliwych.Gąsienice i sprzęt czyli mały zestaw naprawczy.

Gdy mamy te przedmioty mozemy przejść do bitew.

 

W takich czołgach mamy możliwość, że będziemy grać z większymi tierami od nas np. na IV z VII i VIII.

Im wyższy tier tym czasem są większe zarobki.Musimy się upewnicz czy mamy w swojej drużynie artylerię im więcej jej znajdziemy w drużynie

tym lepiej dla nas a gorzej dla wroga.

 

Jak najszybciej po starcie bitwy ruszamy z bazy i jedziemy do bazy wroga najlepiej na węża czyli zygzakiem polecam jazdę za budynkami.Gdy jesteśmy w bazie wroga wracamy inną drogą do sojuszniczej bazy najlepiej robić to w koło i cały czas jeździć w okolicach spotowania(czyli wykrycia wroga).Nie możemy dać się trafić.Możemy szukać artylerii wroga blisko bazy np. w zaroślach czy też krzakach gdy wykryjemy w miarę możliwości trzeba strzelać do altylerii i nigdy się nie zatrzymywać.

Gdy rozwalą nam podwozie tj. gąsienice naprawiamy ją jak najszybciej i uciekamy wrogowi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...