Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WoT] Zarobki i inne związane z tym


RdVcorn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Sposób


Czołg Premium : Najszybszy i jeden z łatwych sposobów.
Ponieważ te czołgi zarabiają tak jak na premium.Niestety te czołgi są bardzo kosztowne w zł.Czołg V poziomu (za przykład biorę Churchilla) Kosztuje on 1500 złota czyli ok. 50 zł.Jak to sprawdziłem ? Sam czołg kosztuje 1500 gold.Czyli 30,75 zł = 1050 gold brakuje nam 450.Nie można kupić 450 gold (bynajmniej ja o tym nie słyszałem by można było kupić niestandardową ilość gold)
Najlepszym wyborem było by 800 golda za 23,37zł.Ponieważ zostanie nam gold na inne wydatki typu np. miejsce w barakach,garażu etc.
Po zakupieniu takiego czołgu jest on elitarny to znaczy : jest on ulepszony w stu procentach.Od tej pory możemy grać i cieszyć się lepszym zarobkiem (nie wiem czy jest to możliwe żeby wyjść na - z takim czołgiem).

Sprytniejsze osoby : Nie wysyłają SMS, tylko kupują na Paypal, Onepay itp. Kasę na Paypal można wysłać pocztą i dochodzi w 3 dni robocze, w ten sposób za V tiery wybulisz około 35 zł, a nie 50.

2.Sposób


Czołg IV---V tier : Być może najłatwiejszy sposób (dla każdego inny może być łatwiejszy) zarabiania w World Of Tanks
Sposób najtańszy bo kosztuje aż 0 zł.Potrzebne są tylko nasze chęci i troszkę wysiłku (gdy nie mamy takiego tieru).
Gdy mamy taki tier musimy uzbroić się w trochę cierpliwości bo na początku nie będziemy zarabiać nie wiadomo ile.
Bo trzeba pierw taki czołg lepiej uzbroić tj.kupić lufę,wieże i najlepiej gąsienice.Gdy kupimy te rzeczy (bądź mieliśmy je) to mamy małe szanse na wyjście z takiej bitwy na minus.

Polecane czołgi : Kw-1 (być może najlepszy) Pz IV , Stug III , A 20 , Su 85 ,T1 HT ,M10 Wolverine , Hetzer , Pz III/IV , Luchs , M4 , M5 , T40


3.Sposób

Tiery I,II,III : Bardzo łatwy sposób.Być może najlepszy dla początkujących graczy gry World Of Tanks.Potrzebne są do tego :
-Czołg I-III tieru
-Najlepiej elitarny.Bądź ulepszony tak jak wyżej dobra lufa.Na małych tierach liczy się miedzyinnymi : Szybkostrzelność , Penetracja , dopiero potem obrażenia.Wieża , gąsienice.

Praktyka : Celujemy w słabe pkt. wroga czyli :
-Boki
-Tył
-Dolna płyta
-Włazy itp.

-Prawie nigdy nie celujemy i nie strzelamy w jarzmo działa
Każdy czołg ma też inne słabe punkty.Ale te tyczą się prawie wszystkich.


4.Sposób

Tiery VIII : Sposób dla cierpliwych ponieważ wymaga cierpliwości ,czasu i pieniędzy.
Dostajemy za to : Wspaniałe rezultaty 4 dni i mamy ok. 2 mln zależy jak komu idzie.Np. ja w 1 dzień ok.4h przed grą zarobiłem nieco ponad 600tyś więc warto. Daje dobry przypływy expa.
Potrzebujemy trochę wolnej gotówki : ok. 30zł co da nam 1 tydzień premium.Można trochę mniej.
Czołg VIII-VII tier najlepiej :

IS 3
T32
Tiger II
Ferdinand
Amx 50 100
Panther II
Musimy jak na swój tier mieć dobre umiejętności nie muszą być z pierwszej ligi ale trzeba być cierpliwym gdyż te czołgi to nie szatany dróg.
Musimy pamiętać by zaopatrzyć się w dobrą taktykę i nie jeździć głupio i bez sensu po mapie i walić w byle co ponieważ na tych tier pociski i naprawa są kosztowne i parę takich bitew może dać nam nieźle po kieszeni.Radzę zaopatrzyć się w dodatkowy sprzęt taki jak : Mały zestaw naprawczy , gaśnicę czy też apteczkę.Bo raczej gdy nam rozwalą gąsienicę nie będziemy chcieli dostawać baty od wroga tylko się ukryć.

Dodatkowe info : Pomocna jest załoga na sto procent.
Tip : T32 ma mocną wieżę więc radze się chować tak aby wystawała nam tylko ona.



5.Sposób

Scout : Sposób w miarę łatwy bardzo mało wymaga pieniędzy od nas a można nieźle zarobić.Nie zbijemy nim kokosów ale jak to czasem bywa możemy być zaskoczeni.Średnio czołgi te zarabiają od.5k do 15k z naprawą i możliwe, że z pociskami zarobimy 10k.

Wymagania :
Szybki czołg osiągający prędkość minimum 60 km/h czyli jak na czołgi sporo.Tu polecam czołgi takie jak :
A-20,T-50,T50/2,M5,Luchs,Leopard i wiele innych.
Potrzebne nam jest silnik najlepiej najlepszy z możliwych.Gąsienice i sprzęt czyli mały zestaw naprawczy.
Gdy mamy te przedmioty mozemy przejść do bitew.

W takich czołgach mamy możliwość, że będziemy grać z większymi tierami od nas np. na IV z VII i VIII.
Im wyższy tier tym czasem są większe zarobki.Musimy się upewnicz czy mamy w swojej drużynie artylerię im więcej jej znajdziemy w drużynie
tym lepiej dla nas a gorzej dla wroga.

Jak najszybciej po starcie bitwy ruszamy z bazy i jedziemy do bazy wroga najlepiej na węża czyli zygzakiem polecam jazdę za budynkami.Gdy jesteśmy w bazie wroga wracamy inną drogą do sojuszniczej bazy najlepiej robić to w koło i cały czas jeździć w okolicach spotowania(czyli wykrycia wroga).Nie możemy dać się trafić.Możemy szukać artylerii wroga blisko bazy np. w zaroślach czy też krzakach gdy wykryjemy w miarę możliwości trzeba strzelać do altylerii i nigdy się nie zatrzymywać.
Gdy rozwalą nam podwozie tj. gąsienice naprawiamy ją jak najszybciej i uciekamy wrogowi.

Polecam też jeździć między wrogiem tym o to sposobem zamiast zająć się maszynami które stanowią największe zagrożenie zajmują się scoutem.

CO DO T-50/2 TO PRAWIE ZAWSZE WYCHODZIMY NA MINUS

 









TEMAT CAŁY CZAS UZUPEŁNIANY PISZCIE PROPOZYCJE W KOMENTARZACH CO WARTO DODAĆ

LICZE NA LIKE.


Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA BRAK DODAWANIA NOWYCH PORADNIKÓW.

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Up sprawdzałem spis tut i nie było.A to powinno się przydać bo o ile ludzie piszą tematy "Jak zarobić szybko kasę na nowy czołg"

@Guy dzięki że napisałeś bo nie zauważyłem.

 

Pierw dodaj ortografię "komentarzach" popraw

 

Mała literówka 1 błąd ortograficzny na całego tuta.

Opublikowano

Mnie się osobiście nie przyda:) Ale dla nowych graczy w sam raz:D Podepnijcie tuta i może ludzie nie będą pisać tematów jak i czym zarabiać:P

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie WOTa chętnie na nie odpowiem :)

Gram w: Left 4 dead 2, World of Tanks, War Thunder,Tibia(Azura)

 

Napisz może coś razem pogramy:)
Pomogłem daj + :)

Opublikowano

No,no poradnika nie ma w dziale więc like.

 

Napewno się każdemu przyda szczególnie od 7 tieru gdzie strasznie kasę ciągnie. za naprawę i pociski.X.x

Opublikowano

Czy ja wiem, tierami I-III zarobisz max 10k na czysto i to przy dobrym układzie.

Kosztuje on 1500 złota czyli ok. 50 zł.Jak to sprawdziłem ? Sam czołg kosztuje 1500 gold.Czyli 30,75 zł = 1050 gold brakuje nam 450.Nie można kupić 450 gold (bynajmniej ja o tym nie słyszałem by można było kupić niestandardową ilość gold)

sprytniejsze os. nie wysyłają SMS, tylko kupują na Paypal, Onepay itp. Kasę na Paypal można wysłać pocztą i dochodzi w 3 dni robocze, w ten sposób za V tiery wybulisz około 20 zł, a nie 50.

Oczywiście nie spominam, że w Plusie jest taki bug (bynajmnie ja tak mam), że puki mam darmowe SMS, to mogę za free wysyłać SMS premium, ale jako iż zmieniłem kartę sim, to narazie wysłałem 1 takiego SMS i poczekam na rachunek telefoniczny. Jak za tel. bd musiał zapłacić 20zł, to git, bo tyle wynosi mój abonament, a jak 43zł to źle :)

Opublikowano

Przelewu nie musisz robić możesz przecież już te 150tyś kasy zainwestować w Czołg 4tieru i robić jak tymi Luchas itd szybko po rozpoczęciu bity przejechać do bazy wroga i kasę tłuc wiesz jak szybko będzie Doświadczenie i kasę tłuk ?Nawet nie zauważysz a będziesz miał fortunę ;)

Opublikowano

Nie zgadzam się z tymi UM co do załogi na T29. On jest HT, a nie medem wiec na co mu hamowanie sprzeglem itp.

A w ogole to nie jest T-29 tylko T29.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Mógłby ktoś powiedzieć o co chodzi z tymi darmowymi SMS-ami w plusie?

 

@EDIT Już wiem. A na karte Sim normalną też zadziała?

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Ale to że w grze jest myślnik to nie jest błąd.To jest opcjonalnie w grze tego nie uwzględniono.

Rób jak chcesz. Tylko tak napisałem bo nowi gracze beda go szukac w grze i nie znajda.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...