Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Factions][Bez /spawn][TNT ON][Bez LWC][50 slotów]FrogenGaming.pl


TheMineOfMine

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer zajebisty!

Ogarnięta administracja, pomocna, zawsze jakiś admin gra, dużo nowości.

Zapraszam w do gry.

2mpzq4z.jpg

4vstoh.jpg

2w7p8ud.jpg

157gpkx.jpg

99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce. Nie zdejmuj ręki, już za późno. :D

Opublikowano

Nie polecam serwera. Napisałem ze mam lagi a administracja odpisuje żebym czity wyłączył. Spawn na tym serwerze jest boski! Kwadratowa buda, brak tabliczek i czegokolwiek.

 

Komentarz: [NEGATYWNY]

Opublikowano

Nie polecam serwera. Napisałem ze mam lagi a administracja odpisuje żebym czity wyłączył. Spawn na tym serwerze jest boski! Kwadratowa buda, brak tabliczek i czegokolwiek.

 

Komentarz: [NEGATYWNY]

Tylko Ty miałeś te pseudo lagi, nikt inny.

82949578565395015480.jpeg

By Me.

Opublikowano

Nie polecam serwera. Napisałem ze mam lagi a administracja odpisuje żebym czity wyłączył. Spawn na tym serwerze jest boski! Kwadratowa buda, brak tabliczek i czegokolwiek.

 

Komentarz: [NEGATYWNY]

1.W jaki sposób nie ma tabliczek?

2.To ty masz lagi wooden PC.

3.A co ma zrobić administracja z twoim komputerem/internetem kablowym bez kabla?

2mpzq4z.jpg

4vstoh.jpg

2w7p8ud.jpg

157gpkx.jpg

99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce. Nie zdejmuj ręki, już za późno. :D

Opublikowano

Mam w dupie to że serwer nie ma forum czy jest jakiś tam dupny z jakiegoś powodu

LUDZIE TNT ON WBIJAĆ !!!! TO JEST ZAJEBISTE W TEJ REKLAMIE !

 

A co do lagów @up sam jestem lagger 30kb/s internet ja tu sprawdze !

zu439g.jpg

Opublikowano

Serwer Fajny tylko "ZEJBANY" TrisxPL utrudnia zycie :> niestety 3 osoby juz poszly z serwea Pozdro . BANA NIE CHCECIE MU DAC TRUDNO !

No, - to survival, wiesz? Ludzie się zabijają, człowieczku.

82949578565395015480.jpeg

By Me.

Opublikowano

 

Polecam !! ;D

Miła rozgrywka,administracja (pomocna , da sie pogadać ;D)

Zajebi*** plugins ;]

 

Pzdr, Triner ;>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...