Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Dlaczego Kbot tkwi w miescu ?Dlaczego sie nie rozwija?


Aluminiowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zadaje sobie pytanie dlaczego Kbot stoi w miejscu nie rozwija sie ,nie oferuje nowych opcji?

Ponieważ Ibot się nie rozwija? A jakie byś chciał jeszcze opcje? Zbiera skrzynki, robi wrota, bije alieny. A do zbierania palladium profibot oferuje Opena. Więc jest full serwis. Co jeszcze ma robić ? Tańczyć , spiewać?

silvertcsax.gif


Opublikowano

Przecież wszystko co potrzebne masz już w kbocie, reszta w KOSie więc co Ci jeszcze potrzebne do szczęścia ?

Ivan nie rozwija bota bo robi to za niego profibot :)

Opublikowano

foxx oszczedz sobie;][ mialem na mysli np bronienie sie w trakcie ucieczki,sa rozne mozliwosci,kamyk masz racje zapomnialem dodac Ibot/Kbot:) Sa rózne opcje i mozliwosci,jednak tworcy Ibot-a utkneli pod tym wzgledem.

Opublikowano

foxx oszczedz sobie;][ mialem na mysli np bronienie sie w trakcie ucieczki,sa rozne mozliwosci,kamyk masz racje zapomnialem dodac Ibot/Kbot:) Sa rózne opcje i mozliwosci,jednak tworcy Ibot-a utkneli pod tym wzgledem.

Dobra po krótki zastanowieniu stwierdzam że trochę masz racji. Mogli by dodać puszczanie EMP albo wysysanie osłony od gracza który nas atakuje. I skoro BP nie potrafi zlikwidować tego bugu że cytadela przyciąga ataki nie tylko wrogów ale też graczy ze swojej firmy to profibot powinnien się tym zając. Mianowicie powinien mieć opcje - nie bij graczy z własnej firmy czy coś w ten deseń.

silvertcsax.gif


Opublikowano

Dobra po krótki zastanowieniu stwierdzam że trochę masz racji. Mogli by dodać puszczanie EMP albo wysysanie osłony od gracza który nas atakuje. I skoro BP nie potrafi zlikwidować tego bugu że cytadela przyciąga ataki nie tylko wrogów ale też graczy ze swojej firmy to profibot powinnien się tym zając. Mianowicie powinien mieć opcje - nie bij graczy z własnej firmy czy coś w ten deseń.

 

I po co te funkcje?

"Jak komuś będzie zależało to i tak padniesz".

Wysysanie osłony nic nie da bo dużo osób lata bez osłon na ćmie ;]

A bot empa zapewne będzie puszczał zaraz po 1 uderzeniu więc on też zbytno nic nie da..

Opublikowano

I po co te funkcje?

"Jak komuś będzie zależało to i tak padniesz".

Wysysanie osłony nic nie da bo dużo osób lata bez osłon na ćmie ;]

A bot empa zapewne będzie puszczał zaraz po 1 uderzeniu więc on też zbytno nic nie da..

Osłony może tak ale z EMPem można by dopracować że ma puszczać np. jak masz 100 tyś hp.

silvertcsax.gif


Opublikowano

widzicie,kolejna opcja-mozliwosc sie pojawila,zapewne jest ich wiecej:)Ale... no wlasnie-ale,twócy Ibot-a poprzestali na laurach i tutaj sie temat zaczyna,pojawiaja sie nowe boty nowe mozliwosci,sami sobie zakladaja blokade w checiach kupna i kozystania poprzez użytkowników?Tyle czasu mało zmian..:)A mozliwosci jest masa:)

Opublikowano

Temat nie na to forum tylko do pomocy technicznej na profibot.net - my nic tutaj nie wniesiemy oprócz spamu. Osobiście myślę że im większe możliwości bota tym bardziej skomplikowana i dłuuuuuga aktualizacja czyli coś za coś a tak to IBot jest the best. KBot to tylko crack w więc na jego rozwój nie ma co liczyć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...