Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][PIERWSZY TAKI] Space Craft- pierwszy kosmiczny serwer w Polsce!


umotex12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SpaceCraft

1337425554-U363900.png

Adres IP: Coming Soon :)

Typ Serwera: Kosmiczny- czegoś takiego nie było!

Potwory: Nie

Zwierzeta: Tak

PvP: Tak

Premium: Nie

Sloty: Liczba slotów- COMING SOON :)

Biala Lista: Nie

Nether: Jako czernobyl :)

 

1337425569-U363900.png

Dla zwykłego roleplaya (permissionex, essentials, simple region market i inne)+ elevators+ multiverse + inne

1337425578-U363900.png

umotex12

1337425590-U363900.png

Czy myślałeś kiedykolwiek, aby oderwać się od \"epickich zamków\", kwadratowych masakr/rozjeb*w/katastrof, roleplayów i survivalów?

 

Za niedługo będziesz miał taką szansę!

 

Oto, za około pół miesiąca ruszy serwer, osadzony... w kosmosie!

Przenieś się w realia 3 światów- Centralnej Bazy Kosmicznej, komunistycznego Zasroolina oraz pełnego działek Czernobyla!

Wyleguj się w luksusowej Villi w Czernobylu albo nocuj w melinie pod powierzchnią Zasroolina!

Kop surowce w Zasroolinie \"ku chwale dyktatora\", aby tak naprawdę uciec z kopalni i sprzedać je w Bazie Centralnej!!!

 

Możliwości będą wielkie!

 

Start już za niecałe PÓŁ MIESIĄCA!

 

SCREENSHOTY

 

Zasroolin:

by7p0.png

Widok na Czernobyl:

9ir6t5.png

1336669726-U363900.png

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

O boże w minutę 10 tematów zepchnęło mnie w dół ile tu jest ludzi? o.O

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

refresh :)

jak jakies pytania- walic smialo! :D

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

@up Czytaj dokładnie ;) za pół miecha

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

AAAA, i dodam jeszcze ze na serwerze bedzie obowiazywal rekomendowany texture pack, dostrajający bloki do kosmicznego klimatu ;)

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Refresh noooo :)

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

NAUCZCIE SIE CZYTAC! TO TYLKO ZAPOWIEDZ!!!

START K?RWA ZA POL MIESIACA!!!!!

Up To coś, czego jeszcze nikt nie wymyslil, roleplay zmieszany z adventure i survivalem, osadzony w kosmosie. Zanim zdobedziesz dzialke na planecie Czernobyl, bedziesz musial kopac surowce w kopalni komunistycznej na zasroolinie, a nastepnie przemycac do bazy i sprzedawac :)

Brzmi nudno i jak jail? Wcale nie! W zasroolinie tworze wlasnie podziemne pomieszczenia techniczne, meliny w ktorych bedzie kwitlo przestepstwo i nielegalby handel- jak dobrze sie wkrecisz to sprzedasz za cudna cene glupi surowiec. Na nizszych poziomach bedzie ekstremalniej- nie bedzie cuboida, ale licz sie tez z wlaczonym pvp!

Kiedy uda ci sie zarobic na bilet w melinach (w jedna strone- darmowy, a powrot to.. troche kasy :)) albo wkrecic na statek- czeka cie powrot na baze kosmiczna kosmiczna gdzie bedziesz mogl sprzedac legalnie surowce, wynajac kapxule..

Nie zapominajmy tez o czernobylu ktory bedzie po prostu radioakttwna planeta pelna dzialek :)

 

NAUCZCIE SIE CZYTAC! TO TYLKO ZAPOWIEDZ!!!

START K?RWA ZA POL MIESIACA!!!!!

Up To coś, czego jeszcze nikt nie wymyslil, roleplay zmieszany z adventure i survivalem, osadzony w kosmosie. Zanim zdobedziesz dzialke na planecie Czernobyl, bedziesz musial kopac surowce w kopalni komunistycznej na zasroolinie, a nastepnie przemycac do bazy i sprzedawac :)

Brzmi nudno i jak jail? Wcale nie! W zasroolinie tworze wlasnie podziemne pomieszczenia techniczne, meliny w ktorych bedzie kwitlo przestepstwo i nielegalby handel- jak dobrze sie wkrecisz to sprzedasz za cudna cene glupi surowiec. Na nizszych poziomach bedzie ekstremalniej- nie bedzie cuboida, ale licz sie tez z wlaczonym pvp!

Kiedy uda ci sie zarobic na bilet w melinach (w jedna strone- darmowy, a powrot to.. troche kasy :)) albo wkrecic na statek- czeka cie powrot na baze kosmiczna kosmiczna gdzie bedziesz mogl sprzedac legalnie surowce, wynajac kapxule..

Nie zapominajmy tez o czernobylu ktory bedzie po prostu radioakttwna planeta pelna dzialek :)

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...