Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Origin - nie moge sie zalogować za pomocą e-mail


Uroshi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem które polega na tym że kolega kupił sobie bf3, zainstalował itp. ale może tylko grac kampanie w trybie offline, i zalogować sie na origin przez ID a nie e-mail, jak wpisuje e-mail wyskakuje ze złe hasło lub e-mail mowi ze podał dobrego e-maila ale mi sie wydaje że nie

bo jak ja instalowałem to bez żadnych problemów a jak jest zalogowany to nie może nic zmienić bo brak opcji konto. Dzwoniliśmy do pomocy technicznej ale nie odbierają. Proszę o pomoc ;]

Opublikowano

No i mamy rozwiązanie, aby grać na multi musisz mieć wiek +18, napisz tutaj:

http://www.mpcforum....ie-z-supportem/

I poproś o zmianę daty urodzenia na wymyśloną przez siebie, podaj koniecznie 18+.

Głupszej odpowiedzi jeszcze nie widziałem, powiedz mi co widnieje na pudełku? PEGI 16, więc żeby grać trzeba mieć co najmniej 16 lat.

Opublikowano

Głupszej odpowiedzi jeszcze nie widziałem, powiedz mi co widnieje na pudełku? PEGI 16, więc żeby grać trzeba mieć co najmniej 16 lat.

Zawsze piszę, że trzeba podać 18+ dla bezpieczeństwa.

http://www.mpcforum.pl/topic/530709-q-battlefield-3-problem-wiek/

http://www.mpcforum.pl/topic/624425-problembattlelog-problem-kup-bf3-aby-uzyskac-dostep-do-battlelogu/

I tak dalej i tak dalej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...