Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie serwer wolicie ? Zamierzam zrobic serwer ogarniam te sprawy itp ale jaki typ ?


KnurczakPL

Rodzaj Serwera ?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Typ Serwera ?

    • Survival
      5
    • Survival + Frakcje
      10
    • RPG + Frakcje
      7
    • FB + Survival
      2
    • Inny ... (Przyk?ad)
      10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystkie co wymieniłeś są powielane setkami w chwili obecnej, jednakże ostatnio troszkę gram sobie i do gustu przypadły mi Skyblocki, także zaznaczam odpowiedź inny.

Opublikowano

Tak jak kolega @up, wszystko powielane tysiące razy, takie same pluginy, fabuła (jeśli wgl. jest), a nowe typy ni jak się nie przyjmują. Robienie serwerów MC w tych czasach jest stanowczo nieopłacalne...

1356746888-U334301.png

Gość _Shadowlord
Opublikowano

Za dużo jest survivali z frakcjami, z tym się już nie wybijesz. Musisz być oryginalny i się dobrze zaprezentować, coś innego! Dobry FB, RPG, Jail cokolwiek. ;) Na pewno nie za dużo połączeń, absolutnie survival+freebuild, takie coś nie ma sensu.

Opublikowano

UP. Właśnie miałm to napisać...

Jak dla mnie survivalow jest najwiecej i nie warto je robić..

Fajnie by było zagrać na jakimś unikalnym serwerze gdzie nie było by wszystko takie same jak na 100 poprzednich..

Cześć.

Opublikowano

Zdecydowanie Survival+Frakcję, owszem jest dużo serwerów ale 3/4 są do ****, i prawie nikt na nich nie gra, zależy też.ilo slotowy, ale najbardziej uwielbiam frakcje ;)

Opublikowano

Jaki typ serwera :> Moje pytanie bomba :> Tysiące tego było i widziałem tylko parę wyróżniających się serwerów :0 Ale jeżeli już to freebuild :) Na creative :D

Kiedyś myślałem, że jestem elfem, ale tata powiedział, że jestem nikim i tak już zostało....

vvv Potrafisz tworzyć serwer? Sprawdź! vvv

 

 

Poszukuję kogoś kto przygotuje mi serwer na wersję Pocket Edition. Oferuję opłacalną współpracę. Więcej info WYŁĄCZNIE na priv

 

Opublikowano

Ja np. chcialabym zagrac na dobrym i fajnym serverze jail z kilkoma strefami i nie drogimi i z sensem przy okazji jakis vip do tego i na koniec jaila survival nie ma chyba takiego servera jeszcze a jak jest to sorry ale ja osobiscie chcialabym taki server.

POZRDAWIAM ! meo

Opublikowano

Ostatnio gram dużo na serwerach parkour (to chyba przez tą aferę na YouTube), skyblock, survival games i mógłbyś zrobić serwer Jail. Bardzo mało jest takich serwerów, a jak już powstają, to ok. 30 slotów i zapełniony serwer, a więc jakbyś zrobił jaila z dużą ilością slotów, to byłoby spoko :D

184474_524244607594456_79800903_n.png
Opublikowano

Ostatnio gram dużo na serwerach parkour (to chyba przez tą aferę na YouTube), skyblock, survival games i mógłbyś zrobić serwer Jail. Bardzo mało jest takich serwerów, a jak już powstają, to ok. 30 slotów i zapełniony serwer, a więc jakbyś zrobił jaila z dużą ilością slotów, to byłoby spoko :D

Tez tak mysle :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...