Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] Jak puszcać muzyke w cs ?


Patrykoshakuhak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;) dzisiaj pokaże wam jak puszczać muzykę w CS

 

 

Aby mieć możliwość odtwarzania muzyki w CS potrzebne są nam 2 następujące programy [ oraz kilka minutek czasu ] :::

 

DBPowerAMP LINK:http://speedy.sh/re6Ju/DBPowerAMP.zip SKAN: https://www.virustotal.com/file/c64fb0c6a65b75254b223774055111855aa49fa00a61c07e01e0fa8695836192/analysis/1356637206/

HLSS LINK: http://speedy.sh/ZS3b8/HLSS-3.0.rar SKAN: https://www.virustotal.com/file/23a95cdf5cce557e6b6e8b9fdc1fab891c553cdf92d73f260bc291f28da26c48/analysis/

 

Z instalacją nie będziecie mieć żadnych problemów :

1| Prosta Instalacja

2| Rozpakowujemy

 

Konwersja muzyki :

 

Kiedy zainstalujemy DBPower APM, wybieramy plik mp3 który chcemy prze konwertować.

 

Kiedy wybierzemy plik mp3, klikamy na nim PPM (prawy przycisk myszy). Pojawić sie nam powinna opcja : "Convert to", klikamy na nią. Wyskoczy nam okno jak na obrazku ponizej, Ustawiamy tak jak na obrazku.

 

3c068c4e7734d095.jpg

 

Jeżeli wszystkie ustawienia są już w porządku klikamy na przycisk

"Conver>>" po chwili mamy muzyczkę gotową do odpalenia xD.

________________________________________________________

 

Teraz ustawienia HLSS:

 

1) Uruchamiamy program

2) Wchodzimy w opcje [Ctrl+P]

3) W miejscu Game directory klikamy na browse, wskazujemy

ścieżkę dostępu do naszego Cstrike :

(Steam/SteamApps/twoje_konto/counter-strike/cstrike).

4) Poniżej wybieramy (In-Game Status Bar Alignment:) Top. Zaznaczamy "ptaszkami" obie opcje ponizej.

5) Na koniec ustawiamy Buffer Size

na 256KB. Klikamy na OK.

________________________________________________________

 

Przyszła pora na dodawanie muzyki do HLSS :

 

Jest to najprostsza czynność Smile Klikamy na zielony krzyżyk (Ctrl+G), pokazujemy gdzie znajduje się dany plik , a w miejscu Shortcut wciskamy skrót klawiszowy pod ktorym będzie sie znajdował

dany utwór (gdy mamy kilka utworów nie musimy wychodzić z gry aby je zmieniać xD).

________________________________________________________

 

Ustawienia CFG

 

Na sam koniec musimy jeszcze dodać do naszego CFG (znajduje sie w folderze cstrike pod nazwa config.cfg, edytujemy go notatnikiem)

dwie linijki:

 

bind "Przycisk1" "voice_inputfromfile 1; voice_loopback 1; +voicerecord; echo Muza ON"

bind "Przycisk2" "voice_inputfromfile 0; voice_loopback 0; -voicerecord; echo Muza OFF"

 

W miejscach przycisk1 i przycisk2 wpisujemy odpowiednio klawisze którym będziemy włączać oraz wyłączać muzykę. Gdy już wszystkie jest gotowe, odpalamy HLSS'a, klikamy na ikonkę

kciuka zwróconego w gore, wchodzimy na jakiś serwer, wybieramy skrót do naszej muzyczki którą chcemy w danym momencie pościć, przyciskamy nasz przycisk odpowiedzialny za włączenie muzyki w

Counter Strike i cieszymy się naszą muzyczka

________________________________________________________

 

Czasami zdarza się że dana muzyka ma za duże basy i kiedy puszczamy ja w grze strasznie "pierdzi" w takiej sytuacji należy nasz plik [ już skompresowany ] włączamy przez "rejestrator dźwięku" (Start->Wszystkie Programy->Akcesoria->Rozrywka->Rejestrator Dźwięku)

Kiedy muzyka jest już włączona w programie klikamy na (Efekty->Zmniejsz głośność) - daną czynność trzeba powtórzyć kilka lub nawet kilkanaście razy [ w zależności od Mp3 ] Zapisujemy nasz plik LECZ! teraz następuje bardzo ważna czynność (po zapisaniu pliku zmienia się jego wartość która uniemożliwia puszczanie go w grze więc trzeba powtórzyć kompresje programem "DBPowerAMP" później dodać do HLSS i Cieszyć się

________________________________________________________

 

Lecz tutaj mam prośbę do wszystkich którzy użyją mojego poradnika.

Na serwerach też grają ludzie więc jeżeli sobie nie życzą nie puszczajcie muzyki. Oczywiście kiedy zginiecie możecie puszczać ALE RÓWNIEŻ Z UMIAREM

 

UWAGA !! Poradnik nie jest mój .

Opublikowano

było!

 

http://www.mpcforum.pl/topic/378042-tut-jak-puszczac-muzyke-w-cs-16-hlss/

Oferta dot. MyBB, IPB, phpbb by przemo, phpbb3:

  • Instalacja, konfiguracja forum
  • Konwertowanie bazy do innych silników np. z MyBB do IPB lub IPB 3.4 do 4.x
  • Przenoszenie forum z jednego serwera na drugi
  • Podpinanie domen
  • Instalacja, konfiguracja pluginów, lekka modyfikacja
  • Instalacja stylów, modyfikacje wyglądu forum
  • Doradztwo
  • Zaproponuj coś.
  • Technik

Tworzenie stron WWW (HTML5+ CSS3+JS) BOOSTRAP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...