Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Ułozenie rang


Unlike

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Za chuja się płaci a nie za łożenie rang -,-

 

Jeśli jeszcze dopłacasz za swojego to współczuję.

To jest modyfikacja, która jest płatna na Invisionize.

Opublikowano

Tak, tylko zastanawiam się po co to ;p

 

Po to, by dla nowych widoczna była hierarchia na forum i szybko mogli znaleźć administratorów, nie przeglądając 10 stron.

 

Teraz jest alphabethytrznie

 

Nowi użytkownicy szukają chyba po rangach, nie nickach, których nie znają?

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Jak ktoś wyżej pisał, że ten dodatek jest płatny, lecz nie sądzę aby było przeszkodą edytować to i zrobić segregacje rang(lekka modyfikacja zapytania), ja już dawno napisałem sobie taki programik z nudów.

Jedyna wada jest taka, że sama ta strona chyba robi długie zapytanie w sql a wczytanie 5 razy tej strony troche zajmuje

ale wygląda to tak

rchg.jpg

Opublikowano

Jak ktoś wyżej pisał, że ten dodatek jest płatny, lecz nie sądzę aby było przeszkodą edytować to i zrobić segregacje rang(lekka modyfikacja zapytania), ja już dawno napisałem sobie taki programik z nudów.

Jedyna wada jest taka, że sama ta strona chyba robi długie zapytanie w sql a wczytanie 5 razy tej strony troche zajmuje

ale wygląda to tak

rchg.jpg

Czy ty jeszcze czegoś nie napisałeś w AutoIt ? xD

 

Co do mądrości Mostro to kolejny raz mnie rozśmieszasz xD

Wystarczy zmienić segregacje Od adminów przez gm modów i na końcu user a nie kupować modyfikacje ;)

Drogę roboty ale da się za darmo :)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja jestem neutral, nie zważam zbytnio na to. Ile to zejść mi lekko na dół i już Osoby której mają się wyróżniać , wyróżniają się.

6d17e244dec956b0d1c3e86.jpg
bylem biznesmenem, teraz jestem większym. habemus papam.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jestem na tak ale nadal jestem za tym żeby wszyscy byli sortowani wg nicków np

Adminsitratorzy:

A - Admnistrator

B - Administrator

C - Administrator

 

Moderatorzy:

A - Moderator

B - Moderator

C - Moderator

 

etc etc

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

2. Kiedyś zainstalujemy, znam już ją od dawien dawna.

~Kierzek.

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...