Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sobie kupić do tysiąca złotych ?


KristoferPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lista

1. Mózg (bardzo polecam)

2. Ps3

3. Jakiś fajny strój piłkarski + buty jakieś bardzo dobre

4. Beatsy (To są słuchawki)

5. IPoda ale nie wiem ile kosztuje

 

z zestawu polecam nr. 7, przyda się w życiu

 

@top

 

ps3 + bo2 = wyśmienicie..

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Xbox ; ) Sam mam i chodzi jak marzenie ; ) Sam chciałem kiedyś Ps3 ale kolega dostał i po tyg już był w naprawie to zrezygnowałem ^ ^

1390758008-U305854.png graphic.png

Opublikowano

Weź kase, wyjdź do ludzi, kup jakiś rower, browara i pojedź na dziwki.

Nie pożałujesz

 

po twoim nicku nie jestem ździwiony twoją wypowiedzią zią ..

 

@top

 

ps3/xbox.. + bo2 i kozacko.

Opublikowano

Dzieci z domu dziecka uciesza sie, jezeli chciaz wydasz na nie 50 zl, kupujac im cos na gwiazdke.

No ale coz, lepiej jest wbic na forumek, napisac ze ma sie do wydania 1kpln.

 

Kup drogi papier, tak by twoja dupa zaznala ekstazy, po ciezkim sraniu.

kh4xi.jpg

Opublikowano

Bierz PS3 z tych dwóch bez Move ;p To strata ... słabe gry według mnie.

 

A ja tak od siebie polecam ci kupić :

 

-Kocham ekstremalną zabawę więc : rower do stuntu i skoków [za 1 tys złożysz taki ...] Polecam części bomber

-Jak nie rower to może Skuter ;) do 1tys. coś w twoim wieku będzie ...

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

nie kupował bym PS3 bo już robią PS4 - więc dupa blada, to tak jakbyś chciał sobie teraz kupić PS2 ;)

 

jeśli konsole to Xboxa, gry praktycznie te same a xbox tańszy, więc więcej kasy masz na gry ;)

 

ew. PS3 z Kinectem xD (brawo dla osoby która to wymyśliła)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

@up2 - Lenartu ! kto ci tak powiedział , Sony mówiło ,że do premiery PS4 jeszcze daleko ! ^.^ czytałem sam i apelowali ,żeby nie bali się kupować ludzie PS3 bo na Vicie nic nie zarabiają a jak jeszcze wyjdzie PS4 to wtedy Vita kaput więc oni debile nie są .

 

Xbox ? haha ..

-słabsza grafika

-kinect opóźnia

 

I Microsoft już mówi o xbox 720 i jakimś gold jeszcze ...

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

@up2 - Lenartu ! kto ci tak powiedział , Sony mówiło ,że do premiery PS4 jeszcze daleko ! ^.^ czytałem sam i apelowali ,żeby nie bali się kupować ludzie PS3 bo na Vicie nic nie zarabiają a jak jeszcze wyjdzie PS4 to wtedy Vita kaput więc oni debile nie są .

 

W takim razie sorry, kumpel gada głupoty ;)

 

Bier PS3

 

 

@down

Ciiii :D to właśnie było niepewne info, ale teraz już wiem (+1 do inta :D )

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Dobra nic się nie dzieje tylko nie peplaj jak nie wiesz ... :)

 

Czytam dużo bo sam się zastanawiam nad kupnem konsoli bo mam wii ale nie korzystam już ...

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

PS3 Moim zdaniem wymiata w forza horizon far cry fife jak i nfs

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Ja na twoim miejscu brałbym ps3, Jak ja bym miał kase to bym się nie zastanawiał tylko brał :)

 

Oczywiście to jest tylko co ja bym wziął .

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

Zostaw i zbieraj dalej, a kiedyś uzbierasz na samochód :)

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Już bym wolał lepszy komp a btw@ mam PS3 na sprzedaż w Pudełku jedna gra orginalny nie przerabiany 600-800zł i twój :D

Musiałbyś znaleźć ostrego frajera,aby go sprzedać za taką cenę :D
logo1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...