Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak obrobić filmik i jakim programem darmowym LIMT LIKE ZA POMOC!


Julian_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nagrałem byle jakie wideo HYPER Cam 2 Jak pbdo BOT LATA SOBIE NA PALLADIUM JAKIM PROGRAMEM DODAĆ MUZYKĘ I NP CLIP ŻE ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA I DLACZEGO MYSZKA MI SKACZE JAK WŁĄCZAM NAGRYWANIA .

Wesołych Świąt ; ))

Opublikowano

Windows Movie Maker

 

A myszka skacze bo masz za słabego kompa na nagrywanie.

 

Laptop 512 MB??? . Windows Movie Maker DARMOWY??.

Wesołych Świąt ; ))

Opublikowano

Co laptop 512 MB? Czego grafiki, ramu ? Tak to jest darmowy program.

 

Nie moge znaleść wersji na windows xp 32 bitowego.

Wesołych Świąt ; ))

Opublikowano

Witam nagrałem byle jakie wideo HYPER Cam 2 Jak pbdo BOT LATA SOBIE NA PALLADIUM JAKIM PROGRAMEM DODAĆ MUZYKĘ I NP CLIP ŻE ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA I DLACZEGO MYSZKA MI SKACZE JAK WŁĄCZAM NAGRYWANIA .

 

Sony vegas pro 11/12

Adobe premiere pro CS4/5/6

Camtasia studio

Windows movie maker

 

512 mb ramu? Za słabe to na obrabianie filmów..

Movie maker jest free w każdym windowsie.

Camtasia też free.

Opublikowano

Nie moge znaleść wersji na windows xp 32 bitowego.

Yyyyy...... nie skomentuję

http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows7/products/features/movie-maker

 

Sony vegas pro 11/12

Adobe premiere pro CS4/5/6

Camtasia studio

Windows movie maker

 

512 mb ramu? Za słabe to na obrabianie filmów..

Movie maker jest free w każdym windowsie.

Camtasia też free.

 

Od kiedy kolego camtasia jest za free??

 

Move Maker nie ma w każdym WIndows-ie

sygnaturaio.jpg



Opublikowano

3up

Trial się kłania, co prawda sv i ap też mają..

 

1 and 2up

 

bqcgg3.jpg

Opublikowano

3up

Trial się kłania, co prawda sv i ap też mają..

 

1 and 2up

 

bqcgg3.jpg

 

 

Ja mam Windows Profesional także jest ciut starszy i nie ma downloada

 

Haha znając życie to na takim lapku Movie Maker się zawiesi :D

 

Zawiesi ... Komputer wyłaczy

:D

DAMIANOUNO



[HERO]ZER0MMO


Opublikowano

Haha znając życie to na takim lapku Movie Maker się zawiesi :D

 

blue screen wyskoczy :D

Opublikowano

Sony vegas/ Fraps, Hyper cam.

Pozdrawiam.

 

HCem lub Frapsem zmontujesz klipy -.- ?

Opublikowano

Witam nagrałem byle jakie wideo HYPER Cam 2 Jak pbdo BOT LATA SOBIE NA PALLADIUM JAKIM PROGRAMEM DODAĆ MUZYKĘ I NP CLIP ŻE ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA I DLACZEGO MYSZKA MI SKACZE JAK WŁĄCZAM NAGRYWANIA .

 

 

Obrób to notatnikiem

98725.png

Opublikowano

Ja mam Windows Profesional także jest ciut starszy i nie ma downloada

 

 

 

Zawiesi ... Komputer wyłaczy

:D

 

Jak może nie być na stronie M$, która została wcześniej podana przycisku pobierz -.- ?

To dla mnie nie logiczne.. musi być ten przycisk.

Pobrać Ci i wrzucić na jakiś hosting ?

Opublikowano

Użyj google, ale 512 ramu toż to starsze od węgla, no ale...

 

Skończysz spamować całe forum swoimi dennymi postami?

Każdy ma już Ciebie po dziurki w nosie Jankesik.

 

Polecam sony vegas (ale on ci na twoim sprzęcie nie pójdzie), no.. w ostateczności ten movie maker.

Opublikowano

Ale co ty chcesz jeszcze wiedzieć?

Przecież wszystko zostało powiedziane..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...