Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Kilka pytań odnośnie SP i wróżek i expa i eq xD


SimonXXL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej wiem że dużo pytam ale cóż :D

 

1.Mam holke 18 job gdzie bic 21 job ?

2.Gdzie szybko wbiję na jaja 11 job ?

3.mam ten eventowy kamien dusz co daje o 50% więcej jobka użyć na jaja czy holly (mnie się wydaje że jaja) A może sell ?

4.gdzie expić od 53 do 55 lv

5.jak szybko leci exp i job na LoD ?

6.dlaczego rózga od 55 jest lepsza duszy (63) od ducha (65) ?

7.dlaczego szata od (55) błekitna sprytna jest tak wartościowa , jeśli mnie na nią nie stać to jaką zastąpić ?

8.jaka bron liczy sie u jaja na magu (rózga czy miotacz) ?

Hejooooo !!!

 

Byłem tu ale mnie już nie ma

:D

Opublikowano

1. Dobij 20 na grochach, reszta później na LoD

2. LoD

3. Jaja, LoD

4. Questy, potem dobijasz około 20%, polecam górską jaskinię 2 na kremie

5. Dość szybko, 3 dni temu z anckiem na 62lvl weszło do 63 i 60%.

6 Bo z xysa

7. Bo z xysa, ma dobre bony

8. ...

Opublikowano

Hej wiem że dużo pytam ale cóż :D

 

1.Mam holke 18 job gdzie bic 21 job ? kometa albo groszki

2.Gdzie szybko wbiję na jaja 11 job ? kometa albo groszki

3.mam ten eventowy kamien dusz co daje o 50% więcej jobka użyć na jaja czy holly (mnie się wydaje że jaja) A może sell ? zosaw sobie na lod tam tego użyj

4.gdzie expić od 53 do 55 lv góra krem albo świątynia fernon

5.jak szybko leci exp i job na LoD ? dużo zależy od pt jakiego masz i ile bijesz jak masz dobre pt to na 1 lod z anckiem możesz wbic z 3 lvle

6.dlaczego rózga od 55 jest lepsza duszy (63) od ducha (65) ? duszy jest lepsza

7.dlaczego szata od (55) błekitna sprytna jest tak wartościowa , jeśli mnie na nią nie stać to jaką zastąpić ? bo z xysa

8.jaka bron liczy sie u jaja na magu (rózga czy miotacz) ? rózga

 

I up nie gadał głupot, że rożdzka ducha jest z xysa. Duszy dropi na lod, a ducha jest z Castry ;)

1365339323-U58387.png

By Valky <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...