Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] WenatCraft [Bossy] [Survival + Frakcje] [150 slotów] [Mcmmo] [Vipy i SuperVipy] [TNT] [Creepery] I wiele wiele więcej !


Gmanus12345

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg WenatCraft

Server już wystartował !

ZAPRASZAMY !!!!

 

 

Info.png

 

strzalka.gifTYP: Survival+Frackje

strzalka.gifSloty: 150 (Na dobry początek, będzie więce graczy to powiększymy !)

strzalka.gifIP: wenatcraft.csrv.pl

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie wymagane

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

 

 

Admin.png

[Wlasciciel] Gmanos, [Admin] Wexusin

 

pluginy.png

Podstawowe: Essentials, Factions (Frakcje), OtherDrops, EpicBoss, Mcmmo i wiele więcej !

 

InfoDOt.png

Jest to server Survival+Frackje ! Gdzie ciężką ręką żądzą creepery i TNT. Na naszym serverze można kupić Vipa oraz SuperVipa, wszystko opiera się na sms shopie gdzie Vipy/SuperVipy kupuje się sms. Kupijąc Vipa/SuperVipa ma się dostęp do trenerów które skillują Mcmmo (/warp trener) również Vip/SuperVip posiada enchant (/warp enchant). Na naszym serverze jest plugin OtherDrops który powoduje wypadanie diaxów ze stone ! Również nasz server posiada plugin EpicBoss który wprowadza bossy na server np ZombieKing który ma 2300 żyć i atakuje po 10 serduszek bez zbroi i dropi troszke diaxow(configu można zmienić co ma dropić i ile !).

 

Vip - 11 zl sms

SuperVip - 22 zl sms

 

Zapraszam do pisania Komentarzy !

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

10zł --> 100lvl? serwer nie wystartował a juz nie polecam, hajs!

 

niby ale z czegos sie musza utrzymac.

 

@top. nie polcam startowac z tak duza iloscia slotow bo graczy moze byc z 10 i padnie w chuj , a jak wezmiecie mniej to zawsze mozna dokupic.

Opublikowano

Zróbcie w otherdrop 0,20 % a diaxa a nie 0,2% jak widziałem na innych serwerach.

Dobierzcie dobrych adminów i żeby każdy moderator odbywał 2 tygodnie jako KIDMod(bez gamemode tylko ban,kick,mute) i żeby żaden członek administracji nie robił dnia na życzenie.

Opublikowano

10zł --> 100lvl? serwer nie wystartował a juz nie polecam, hajs!

 

Wejdź na serwer prostorm oni maja nether na 200x200 kratek nie ma blaze rod wgl. ani brodawek czy też soula wszystko jest w is np. 4 soulsand 6zł 32 brodawki 10 zł 32 blaze 10zł to jest lecenie na pieniądze.

Opublikowano

I fajnie by było gdybyście zrobili granice mapy np 8000x8000 bo nawet jak sporo ludzi gra to trudno kogoś znaleźć

 

I polecam usunąć komendę /heal gdyż vipy będą mogły sobie pomagać nią podczas pvp

dJ.jpg

Opublikowano

Zmień antycheta bo on mnie po kilku minutach kopania zaczął denerwować co kawałek wywala fast break i kopać nie można
dJ.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...