Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Twój komputer został zablokowany przez policję.


lopescio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siedzę sobie a tu nagle wyjebało mi wszystkie programy i okno "Ten komputer został zablokowany przez system automatycznej kontroli informacyjnej" różne paragrafy i możliwość zapłaty 400zł. Niby mam nieoryginała win 7 z crackiem ale nigdy nic nie ściągłem. Czy to możliwe, że wjebali mi się na kompa? Po każdym uruchomieniu to wyskakuje i nie da się wyłączyć.

 

Miał ktoś już taką sytuację?

Opublikowano

Powszechny wirusek w ostatnich 2 miesiącach. Wpisz nazwę tego tematu w googlach i znajdziesz jak to usunąć.

Opublikowano

Problemem jest to, że wyłączyłem opcję cofania.

 

Ktoś zna jakieś skuteczne sposoby wyjebania tego skurwiela?

 

Toż ostatnio zauważyłem, że w wolnym stanie kompa zamiast zużycia ramu 2% jest ponad 30% a w netstat -n w chuj dużo obcych ip.

Opublikowano

Tp jest wirus .

Zrób loga OTL w trybie awaryjnym.

 

ta ta i caly system moze mu sie spieprzyc przez to.

 

 

@up

 

 

walnij formata albo odpal ccleanera w trybie awaryjnym i czysc wszystko

 

 

@down

 

po prostu wiem co bedzie dalej, naczytales sie bzdur w internecie na temat tego wirusa a nie wiesz jakie moga byc konsekwencje

Opublikowano

ta ta i caly system moze mu sie spieprzyc przez to.

 

Pieprzysz głupoty.

Od kiedy tworzenie loga OTL niszczy system.

Rusz trochę swoją mózgownicą .

Twoja rada nieprzydatna bo najnowsze warianty czyszczą także foldery przywracania .

Nie słuchaj się ich tylko rób co ci mówię to usuniemy to.

1364047611-U477327.png

 

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

 

 

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

 

 

 

 

gardenscapes cheats

 

bakery story 2 cheat

Opublikowano

walnij formata albo odpal ccleanera w trybie awaryjnym i czysc wszystko

Mam zajebane 800gb z 1tb, więc format raczej odpada.

 

Zaraz cc odpalę. Ja pierdole ale się wystraszyłem. Na kompie kilka nieoryginalnych kopii windowsa i w chuj gier. Uff :D

Opublikowano

jeśli masz wyłączoną funkcje cofki to format :3

skoro format odpada to nie mam pomysłów :3

@lopescio napisał to chwile przede mną :3

btw 1 temat w googlach :

http://usunwirusa.pl/policja-wirus/

Opublikowano

Ja pierdole jakich my tu znawców mamy.

Zrób formata zalicza się do spamu .

Więc raporty lecą .

Tu masz instrukcje jak zrobic loga OTL

http://www.mpcforum.pl/topic/679592-tutlogi-co-i-jak/

1364047611-U477327.png

 

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

 

 

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

 

 

 

 

gardenscapes cheats

 

bakery story 2 cheat

Opublikowano

jeśli masz wyłączoną funkcje cofki to format :3

Problemem jest to, że wyłączyłem opcję cofania.

 

Lub po prostu przeinstaluj system.

Mam zajebane 800gb z 1tb, więc format raczej odpada.

Czytamy posty

Opublikowano

Awaryjny - i zainstaluj taki prog. antywirusowy coś tam combo... mój kumpel tak zrobił i tego ścierwa się pozbył ;)

Opublikowano

Awaryjny - i zainstaluj taki prog. antywirusowy coś tam combo... mój kumpel tak zrobił i tego ścierwa się pozbył ;)

 

Gówno nie Combofix

http://www.mpcforum.pl/topic/762549-tut-skutki-uzywania-combofix/#entry5563596

 

Edit: Miałeś wrzucic tego loga Co mi dałeś na pw.

 

Otwórz OTL i w oknie Własne opcje skanowania /skrypt :

 

:Files
C:\Users\Iro\wgsdgsdgdsgsd.exe
C:\Users\Iro\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\runctf.lnk
C:\ProgramData\dsgsdgdsgdsgw.js
C:\ProgramData\dsgsdgdsgdsgw.js
:OTL

O4 - HKU\S-1-5-19..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\System32\mctadmin.exe File not found
O4 - HKU\S-1-5-20..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\System32\mctadmin.exe File not found

O6 - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer: NoActiveDesktop = 1
O6 - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer: NoActiveDesktopChanges = 1

O6 - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\System: ConsentPromptBehaviorAdmin = 5
O6 - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\System: ConsentPromptBehaviorUser = 3

O33 - MountPoints2\{2e91900b-88a8-11e1-8a1d-bcaec55d471f}\Shell - "" = AutoRun
O33 - MountPoints2\{2e91900b-88a8-11e1-8a1d-bcaec55d471f}\Shell\AutoRun\command - "" = K:\autorun.exe -- [2010-10-20 08:30:56 | 002,909,608 | R--- | M] ()
O33 - MountPoints2\{4a668b0d-094a-11e2-9373-bcaec55d471f}\Shell - "" = AutoRun
O33 - MountPoints2\{4a668b0d-094a-11e2-9373-bcaec55d471f}\Shell\AutoRun\command - "" = M:\AutoRun.exe
O33 - MountPoints2\{4a668b31-094a-11e2-9373-bcaec55d471f}\Shell - "" = AutoRun
O33 - MountPoints2\{4a668b31-094a-11e2-9373-bcaec55d471f}\Shell\AutoRun\command - "" = M:\AutoRun.exe
O33 - MountPoints2\{57f04d91-773a-11e1-b3ac-bcaec55d471f}\Shell - "" = AutoRun
O33 - MountPoints2\{57f04d91-773a-11e1-b3ac-bcaec55d471f}\Shell\AutoRun\command - "" = M:\AutoRun.exe
O33 - MountPoints2\{6d6f171a-1162-11e2-9350-bcaec55d471f}\Shell - "" = AutoRun
O33 - MountPoints2\{6d6f171a-1162-11e2-9350-bcaec55d471f}\Shell\AutoRun\command - "" = M:\AutoRun.exe
O33 - MountPoints2\{6d6f171d-1162-11e2-9350-bcaec55d471f}\Shell - "" = AutoRun
O33 - MountPoints2\{6d6f171d-1162-11e2-9350-bcaec55d471f}\Shell\AutoRun\command - "" = M:\AutoRun.exe
O33 - MountPoints2\{b545f68d-4131-11e2-add5-bcaec55d471f}\Shell - "" = AutoRun
O33 - MountPoints2\{b545f68d-4131-11e2-add5-bcaec55d471f}\Shell\AutoRun\command - "" = M:\AutoRun.exe
O33 - MountPoints2\{b545f692-4131-11e2-add5-bcaec55d471f}\Shell - "" = AutoRun
O33 - MountPoints2\{b545f692-4131-11e2-add5-bcaec55d471f}\Shell\AutoRun\command - "" = M:\AutoRun.exe
O33 - MountPoints2\{bf9c49a9-3ba1-11e2-8188-bcaec55d471f}\Shell - "" = AutoRun
O33 - MountPoints2\{bf9c49a9-3ba1-11e2-8188-bcaec55d471f}\Shell\AutoRun\command - "" = O:\setup.exe
O33 - MountPoints2\K\Shell\AutoRun\command - "" = K:\autorun.exe -- [2010-10-20 08:30:56 | 002,909,608 | R--- | M] ()
:Commands
[emptytemp]


 

 

 

 

I klik na wykonaj skrypt.

Zatwierdź restart komputera i pokaż log z usuwania .

Ps. Syf w systemie jak nic -.-

1364047611-U477327.png

 

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

 

 

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

 

 

 

 

gardenscapes cheats

 

bakery story 2 cheat

Opublikowano

Zrób loga z OTL i drugiego extras, zaznaczając opcję: Rejestr - skan dodatkowy na "Użyj filtrowania".

"Alea iacta est!"

Opublikowano

Extras mi nie potrzebny bo ma tylko potwierdzac autoryzacje w zaporze .

Podałem ci skrypt u góry więc go wykonaj.

1364047611-U477327.png

 

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

 

 

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

 

 

 

 

gardenscapes cheats

 

bakery story 2 cheat

Opublikowano

Wiem, że syf xD

 

Ten windows od nowości antywirusa nie widział (czyli coś ponad rok) :D

 

To i tak rekord, standardowo co max 4 miesiące robiłem reinstall windowsa ;)

 

Dzięki za skrypta, odpalam

 

Komp czysty dzięki wielkie :)

 

Trzeba zainwestować w antywira :P

 

Temat cls

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...