Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak szybko zarobić podczas Eventów


Boltx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będzie nam potrzebna karta specjalisty (kurczak, pajama, pirat) najlepiej z jak największym +. Ja polecam karte kurczaka gdyż ma obszarowy czar.

Więc tak robimy poszukiwacza przygód z nazwą coś w stylu że expie wróżki. Następnym krokiem będzie proszenie innych graczy o 9800 złota żeby kupić sobie magazyn.

 

Gdy już mamy magazyn przekładamy karte soecjalisty na "noobka" i najlepiej jeszcze wróżkę gdyżs przy okazji można wbić sobie kilka % na niej.

 

Na 1 lvlu z kartą specjalisty idziemy na strączki groszku i je lejemy do 11 poziomu.

 

Następnym krokiem do dropu będzie dojście na lekkie ogniste ziarna. I znowu lejemy tylko tym razem do 18lvl'a

 

Następne miejsce gdzie pójdziemy to owieczki i expimy tam do 20lvl'a gdy już wbijemy 20lvl robimy codzienne misje z dropu np u evy energy i teomana topa.

 

Następnym krokiem jest zrobienie kolejnego nupka i tak w kolko.

A i tak jeszcze najlepiej zostawic sobie tego 1 nupka co wbilismy na nim 20lvl gdyż od 20lvla można robić misje codzienne

 

I na tym też duzo zarobimy np z głównej postaci przeżucamy jeszcze dzwonek do ospalka i mamytam 3 zwoje pajamy i cos tam jeszcze.

 

2 sposobem jest wymienianie na zapieczetowane pojemniki ciasta wtedy je otwieramy i robimy zadanie mikołaja, a jak zrobimy to zadanie może nam dropnoc złoty dzwonek warty ok 2-2,5kk

Zakaz handlu na forum

Coming

Opublikowano

Będzie nam potrzebna karta specjalisty (kurczak, pajama, pirat) najlepiej z jak największym +. Ja polecam karte kurczaka gdyż ma obszarowy czar.(Zależy jaki event bo na bałwana nie weźmiesz kury)

Więc tak robimy poszukiwacza przygód z nazwą coś w stylu, że expie wróżki. Następnym krokiem będzie proszenie innych graczy o 9.800 k żeby kupić sobie magazyn.

 

Gdy już mamy magazyn przekładamy karte specjalisty na "noobka" i najlepiej jeszcze wróżkę Gdyż przy okazji można wbić sobie kilka % na niej.

 

Na 1 lvl'u z kartą specjalisty idziemy na strączki groszku i je bijemy (lejemy?) do 11 poziomu.

 

Następnym krokiem do dropu będzie dojście na lekkie ogniste ziarna. I znowu lejemy tylko tym razem do 18lvl'a

 

Następne miejsce gdzie pójdziemy to owieczki i expimy tam do 20lvl'a gdy już wbijemy 20lvl robimy codzienne misje z dropu np u evy energy i teomana topa.

 

Następnym krokiem jest zrobienie kolejnego nupka i tak w kólko.

A i tak jeszcze najlepiej zostawić sobie tego 1 nupka co wbilismy na nim 20lvl gdyż od 20lvla można robić misje codzienne

 

I na tym też duzo zarobimy np z głównej postaci przerz/żucamy jeszcze dzwonek do ospalka i mamy_tam 3 zwoje pajamy i coś tam jeszcze.

 

2 sposobem jest wymienianie na zapieczetowane pojemniki ciasta wtedy je otwieramy i robimy zadanie mikołaja, a jak zrobimy to zadanie może nam dropnoc złoty dzwonek warty ok 2-2,5kk

 

Było o noobku jak wspomnieli koledzy, mało uszczególnione, może nie wiedziałeś ale używaj opcji szukaj. PS. Poprawiłam błędy ^^ jeżeli się bierzez sa poradnik popracuj nad orto, a niektóre zdania nie trzymają się całości

1470jk.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...