Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Laptop przywrócenie do stanu zaraz po kupnie.


Shiniox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, mam laptopa, przez pol roku dobrze działał i wgle w lolu 60fps ciagle, w innych grach tak samo.

Lecz teraz nawet w minecrafcie fpsy spadają do kilku a w lolu na najgorszych detalach 10 to jest cud :D

Jak przywrócić go, żeby nie było na nim nic oprócz systemu ?

Da się jakoś nie robiąc formata ? Bo mialem tam system odrazu zainstalowany i jak zrobie format to nie będę miał chyba oryginalnego systemu tylko bede musial wgrac pirata xD

Czytałem o jakiejś funkcji recorvery czy coś, co to jest ? Jak to włączyć? ( Po wejsciu w Start i wpisaniu Recorvery nic nie znalazlo )

Oczywiście mam windowsa 7.

 

Prosze o pomoc :D

Będą lajki dla wszystkich którzy pomogą. ; ]

Opublikowano

instrukcja obsługi laptopa i czytaj , każda firma ma swoje programy , recovery do różnych modeli, swoje ustawienia

 

tam pisze jak nagrać CD jak jest OEM system na dysku albo uruchomić/odpalić recovery

 

jak masz instalkę to zainstaluj serial masz przecież, jak nie masz nalepki to na pewno miałeś i masz pirata

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Ale niestety nie mam instrukcji. Laptop to jest Packard Bell, modelu nie znam. Ale chyba to KAYF0. Wiecie może jak na nim przywrócić ?

Serial posiadam, ale na płytce mam windowsa Ultimate a nie wiem jaki jest w laptopie, one muszą chyba pasować ?

Opublikowano

pisze ci wyraźnie na nalepce jakiego masz windowsa i tylko takiego możesz mieć

 

reszta , strona pakarda ( jest polska ) zarejestruj się i sobie sam poszukaj , na pewno tego za ciebie nie zrobię

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...