Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Balmora.pl sposoby zarabiania na niskim lvl


AsPol90

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wstęp:

WItam,w tym poradniku przedstawie wam kilka łatwych sposbów na zarobek na balmorze.

 

1.Robienie Misji.

a)Misja od Kapitana pt. 'Kamienie Metin'

-Misja od 8lvl(ja polecam na 10 robić,ponieważ z innej misji dostajemy broń na 10lvl +6)

-W tej misji mamy zniszczyć 5 metków bitwy.

-Eq jakie nam będzie potrzebne to: zbroja,chełm,tarcza na 1lvl +6 i broń na 8/10lvl +6(przedmioty te dostaniemy od biologa jako nagrode za misje)

-Po wykonaniu misji otrzymamy rękawice złodzieja na 2 godziny(brak możliwości zdejmowanie)

-Cena rekawicy to 20-40kk

 

b)Misja od Starszej Pani pt. 'Obrączka ślubna'

-Misja na 30lvl

-Musimy zabić 20 JIn-he

-Eq potrzebne to zbrojana lvl 18/24 +5,tarcza i chełm na 21lvl +5(wszytko dostępne u handlaża),potrzebujemy równierz fms/rib +6,dostajemy go od kapitama za wbicie 30lvl.

-Za wykonanie misji otrzymujemy pierścionek zaręczynowy

-Cena pierścionka to 130-150kk

 

 

 

 

 

Polecam robić wszystkie misje bo można nieźle zarobić.

 

2.Drop zmianek i dodań

-Najlepszy lvl do dropu to 3-5lvl

-Przedmioty te dropimy na wilkach i dzikach(znajdują się one niedaleko pierwszej wioski)

-By nam się dobrze dropiło potrzebujemy:zbroji tarczy,chełmu na 1lvl +6,rękawicy złodzieja na 2h,400peleryn męstwa,Branzolety zapomnienie(blokuje exp)kolczyków i braznzolety z bonem 'Szansa za podwojenie przedmiotu 20%'(!!!Ważne!!!)

-Nasz wkład własny:20kk(rękawica),10kk(pelki),1kk(branzoleta)

-W 2h nazbieramy 250-300 zmianek(cena 200 to 180-200kk)

-Po odliczeniu kosztów własnych zarabiamy ok.200kk

 

3.Bicie kamieni metin.

-Do bicia metinów potrzebujemy bojowca(można go zrobić medalami,kupić w IS za 11zł,albo od graczy za 200kk)

-Najlepszy lvl do rozbijania kamieni to 55lvl(mamy dobry drop na soham,w pielke i w lesie)

-By poprawić nasz drop potrzebna jest rękawica złodzieja na 3h(jest zdjemowana,zakłądamy na końcówke metina i starcza na długo).Moim zdaniem bez niej nie opłaca się bić metków.Koszt rękawicy to ok.250kk

-Eq by dobrze nam szło rozbjanie kamieni jest następujące:

Broń:Rib/fms +9 sr 40+,kd +5 exp(potwora i kryta)

Zbroja:na 42lvl +9 z kd +5 exp(def i uchyłka) z bonem 2khp(można wsadzić jeszcze x% obrażen do Hp i blok,ale nie trzeba)

Chełm:na 21lvl+9,z bonem 10ludzie(polecam taki bon żeby rozprawić się ze ksujami)

Branzoleta:z bonami 1,5khp +5/10kryt(polecam z łez albo srebrą/białko bo jeden bon odpada)można zrobić też jakąść z HP + 10ludzie(na ksui)

Buty:z bonem Hp +kryt(polecam skórzane kozaczki albo feniki)

Tarcza:z bonami nno i bonem do statystyk(można dodać blok,ale nie jest on niezbędny)

Kolczyki:ważniejszy bon to tylko 10ludzie(dla woja,ninji polecam ebo a dla WP jak ma dużo HP to kolczyki z łez)

-Polecam mieć bufa(najlpiej żone)smoka z bufami 25%+

-Jest to najpopularniejszy sposób zarobku więc dużo ludzi ksuje.

 

 

 

 

Najlepsza postać do bicia metków to Woj Body,albo Sura Wp.

 

4.Wo(Wieża Orków)

-Wstęp od 35 do 55lvl

-Występują tam metiny od 35lvl do 55lvl

-Możemy tam zarobić na metkach bosach i kowalu

-Kowal jak w DT

-W wierzy występują dwa bosy tj.Elit.Wódz orków i Odrodzony wódz orków(poziom bosów określił bym jako normalny,nie łatwy ani nie trudny)

-Eq takie:80/100% na orki,broń z kd +5,zbroja z +5,13Khp+,bufy.

 

 

 

 

Postać na WO polecam Bodego albo WP

 

Poradnik aktualizowany w dniu 23.12.2012.

 

Poradnik By AsPol Kopiowanie zakazane

Opublikowano

Dzięki za dobrą opinie.

Błędy poprawione.

Jak poradnik ci w jakiś sposób pomógł,możesz dać like.

Pozdrawiam AsPol.

Opublikowano

Ja też już tam nie gram,aktualnie szukam innego serwera(możesz coś polecić :D)

Dodam że tymi sposobami zarobiłem w tydzień na łądne eq na początek.

Opublikowano
-Najlepszy lvl do rozbijania kamieni to 55lvl(mamy dobry drop na soham,w pielke i w lesie)

Najlepszy drop jest na 75 w DT na metkach mordu

Chełm

Hełm

Branzoleta:z bonami 1,5khp +5/10kryt(polecam z łez albo srebrą/białko bo jeden bon odpada)można zrobić też jakąść z HP + 10ludzie(na ksui)

Bransoleta

Opublikowano

Najlepszy drop jest na 75 w DT na metkach mordu

 

 

Nie prawda najlepszy lvl do bicia metków to 55lvl,aczkolwiek na 75lvl też się fajnie bije metki.

Na lvl 55 też można bić metki w dt.

Opublikowano

@Up.

Teraz mam mało czasu ale na pewno dopisze.Dzięki za wiadomość

Jak poradnik przydatny możesz dać Like.

Pozdrawiam AsPol.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dobry tut. Musze zrobic misje to rusze z tego 35lvl xD tylko zmien ten zolty na ciemniejszy kolor . Strasznie daje po oczach

BUM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...