Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[POWIEKSZONY EXP][WOJNY GILDII][NON-PREMIUM][20 slotów niedługo 30]AgressiveCraft


Astro2000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg AgressiveCraft

 

 

Info.png

 

 

 

strzalka.gif TYP: Survival

 

strzalka.gif Sloty: 20

 

strzalka.gif IP: s21.mineserv.eu:22685

 

strzalka.gif Potwory: Tak

 

strzalka.gif Zwierzęta: Tak

 

strzalka.gif PvP: Tak

 

strzalka.gif Premium: Nie

 

strzalka.gif Nether: Tak

 

strzalka.gif BialaLista: Nie

 

 

 

 

Admin.png

 

[Wlasciciel]MrCracKu

 

 

pluginy.png

 

Nasza słodka tajemnica

 

 

 

InfoDOt.png

 

 

ZAPLANOWANA JEST MASA EVENTÓW!MIŁA ADMINISTRACJA!

MIŁA ATMOSFERA

POWIęKSZONY EXP O X1000

WOJNY GILDII

EKIPA AGRESSIVECRAFT POZDRAWIA I ZAPRASZA NA SERWER

 

SERWER JUZ FULL OGAR,PRZEPRASZAMY BYLI HACKERZY

 

 

NOWE DROPY Z MOBÓW

TARCZE DLA VIPÓW

NOWE MECHANIZMY Z PLUGINU CRAFTBOOK

DODANO PLUGIN WYŚWIETLANIA SIĘ ILE KTO MA HP PODCZAS PVP

DODANO KOLORY W GILDII

CZŁONEK = ZIELONY KOLOR

SOJUSZNIK = FIOLETOWY KOLOR

RYWAL = CZERWONY KOLOR

UNIKALNE BOSSY ROBIONE PRZEZ WŁASCICIELA

I WIELE WIELE NOWOŚĆI WKRÓTCE!

ZAPRASZAMY

 

DODANO RARE ITEMS,RZADKIE ITEMY O SPECJALNEJ MOCY!

Opublikowano

Witam.

Moim zdaniem serwer jest zajewykurwisty, poprostu świetny. Bardzo podoba mi sie mapa jaka jest oraz administracja jest bardzo fajna. Jeśli masz problem to oni ci pomogą a nie jak na innych serwerach mają cie w dupie. Bardzo fajne pluginy są wgrane i troszke przesada z tym expem ale to jak kto co woli. Dla mnie powinien byc x500. Administracja tez bardzo czujna. Niektórzy prują się ,że jeden admin nie umie dawać komend tak jest TurboSzafran ale on ogarnia większość komend niektórych nie. Ja daje wielkiego + dla tego serwera

 

Ja napisalem co sądze o tym serwerze i dziękuje dobranoc.

 

WladcaCraftu

Jeszcze wielu rzeczy pan o mnie nie wie...

Opublikowano

JEST EVENT ALE NA WHITELISTE,PONIEWAŻ NIEKTÓRZY NIE UMIEJĄ SIĘ ZACHOWAĆ!EVENT POLEGA NA TYM ZE SIE STRZELAMY JAK W BATTLEFIELDZIE NA MAPIE ZBUDOWANEJ PRZEZE MNIE,WYMAGANE JEST BRAK EQ.BO DOSTAJESZ!JEŚLI CHCESZ BYĆ NA EVENCIE PISZ NICK NA DOLE!

Opublikowano

Event jest a niektórzy nie chcą na nim być,i dlatego jest WL!Bo event jest na command blocki a niektórzy nie rozumieją że mają odłożyć eq.Jeśli nikt nie wbije to nie ma eventu :>

Opublikowano

NIEPOLECAM!!!

 

Administracja wywala z serva i banuje jak niechce sie brać udziału w evencie!!!

niepomaga i wogole ma w dupie niektorych graczy

ZA dużo evwntów gdy np. chce coś robić np domek to tepaja wszystkich graczy na pvp i ded!

Opublikowano

Ymm,powiem ci jedno.Zbanowałem cie na czas eventu już masz unbana.I wszystkich kickowałem bo był event i dlatego.Ja pomagam.Robie dla was eventy,a wy mi sie tak odpłacacie?... Tepam was all,ostrzegam.

Opublikowano

Ostrzegał nie raz,nie dwa.

Administracja ZAWSZE pomoże.Gdy powiedziałem Crackowi,że przez event straciłem 5 stacków patyków,zaraz mi je oddał.

Ogółem mówiąc,server jest zajebisty.Jeden z najlepszych na jakich grałem.

Nie ma tutaj tak,że vip ma łatwiej.Każdy sobie może zrobić eq z pro enchantem.

Administracja jest dojrzała oraz wyrozumiała.Rozmawia się z nią nie jak z adminem,tylko jak ze zwykłym graczem.

Opublikowano

Lepszego serwera nie widziałem, polecam! Administracja ogarnia wszystko, są tanie i okazjonalne VIP'y.

 

Pozdr, NoOgar.

1.Czytasz mój opis

2.Teraz mówisz sobie: to fakt.

3.Twoja ręka spoczywa na myszce.

5.Nie zauważyłeś/aś że nie ma punktu 4.

6.Teraz to sprawdzasz.

7.Uśmiechasz się.

8.Nadal czytasz opis

9.Wiesz że to co przeczytałeś/aś to prawda

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...