Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak wejść na swój serwer no - hamachi ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Właśnie zrobiłem swój pierwszy serwer bo - hamachi ale jestem zielony i nie wiem jak na niego wejść . Moglibyście mi pomóc ? Z góry thx. Aha , serwer na plikach by JachuPL

Opublikowano

Musisz miec Clienta z 2006 roku zmienic IP w serverinfo.py na swoje z koncowka .100 , spakowac root.

 

Nikt juz nie stawia serwera na tych plikach jak juz to 2010 ,2011..

 

Zrob sb serwer na Plikach Terenzo.

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Hmm .. Dzięki , ale jak już wspominałem jestem całkiem zielony i to mój pierwszy serwer . Czy nie ma jakiegoś poradnika jak to zrobić ? Bo nawet nie bardzo wiem , co to jest root .

Opublikowano

Na początek polecam pliki by arymanik. Daje Ci tutorial

http://www.youtube.com/watch?v=QYviIhIo-bg

 

Następnie instalujesz porty

Edytujesz pliki root (są w cliencie->pack) na swoje IP

Pobierasz gotowego launchera lub edytujesz plik metin2.bin na metin2.exe i przez neigo odpalasz

ktoś i coś

Opublikowano

root to jest plik znajduje sie on w Gl Catalogu Clienta w folderze Pack jest on w 2 plikach .eix , epk

 

By wypakowac potrzebujesz FileArchiver2

 

1.Wrzucasz FileArchiver2 do Pack

2.Klikasz Extract-->Extract Archive-->root--->Pack-->Zapisz

3.Wchodzisz w Folder root , szukasz serverinfo.py , otwierasz go notatnikiem i edytujesz :

 

CHANNELS1 = [
{'name':'CH1','ip':'Swoje IP z Hamachi koncowka .100','tcp_port':13000,'udp_port':13000,'state':STATE_NONE,},
{'name':'CH2','ip':'Swoje IP z Hamachi koncowka .100','tcp_port':16000,'udp_port':16000,'state':STATE_NONE,},
{'name':'CH3','ip':'Swoje IP z Hamachi koncowka .100','tcp_port':18000,'udp_port':18000,'state':STATE_NONE,},
{'name':'CH4','ip':'Swoje IP z Hamachi koncowka .100','tcp_port':20000,'udp_port':20000,'state':STATE_NONE,},
]
MARK1 = { 'ip' : 'Swoje IP z Hamachi koncowka .100', 'tcp_port' : 13000, 'mark' : '120.tga', 'symbol_path' : '120', }
AUTH1 = {'ip':'Swoje IP z Hamachi koncowka .100','port':11002, }
NAME1 = { 'name' : 'Nazwa serwera'}
REGION0_ORDER_LIST = [
(NAME1, AUTH1, MARK1, CHANNELS1),
]
NEW_REGION0, NEW_REGION0_AUTH_SERVER_DICT, NEW_MARKADDR_DICT = BuildServerList(REGION0_ORDER_LIST)
# RESULT
NEW_REGION_NAME_DICT = {0 : 'POLAND',}
NEW_REGION_AUTH_SERVER_DICT = {0 : NEW_REGION0_AUTH_SERVER_DICT,}
NEW_REGION_DICT = {0 : NEW_REGION0,}

MARKADDR_DICT = NEW_MARKADDR_DICT
REGION_DICT = NEW_REGION_DICT
REGION_NAME_DICT = NEW_REGION_NAME_DICT
REGION_AUTH_SERVER_DICT = NEW_REGION_AUTH_SERVER_DICT

TESTADDR = { 'ip' : '210.123.10.153', 'tcp_port' : 50000, 'udp_port' : 50000, }

 

Pakujesz root : extracted-->root.xml-->Pack Archive

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Dzięki , mam nadzieję że sobie poradzę . Dałbym coś w rodzaju + ale chyba jeszcze nie mogę . ( nowy na forum ; D)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...