Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kanciasty Swiat] 2 Edycja [KwadratowaMasakra][Whitelist][Podania][LogBlock]


Zamorak669

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick - Sloth

Twoj Skype - saganek97

Wiek - 15

Premium - Niestety

Mikro - Tak

 

I kolega

 

Nick - GroszekPL

Twoj Skype - progroszek23

Wiek - 14

Premium - nie

Mikro - tak

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick - DTCX

Twoj Skype - dominikminecraft

Wiek - 13

Premium - Nie

Mikro - Tak

Opublikowano

Nick - ForeverLife17

 

Twoj Skype - lezniak2

 

Wiek - 13

 

Premium - Tak

 

Mikro - Tak (Logitech microphone usb)

Opublikowano

StratosBT- Podanie w toku

kamix150-Przykro mi lecz za mało

MineGrochu - Wymagamy premium

2m3QuoH.png


Opublikowano

Ja pierdziele... Wy nieogarnięci jesteście ?! Po ch*ja w podaniu ma być premium, skoro to tylko premium serwer ?! Napsizcie w Temacie, że premium, a nie...

Opublikowano

Wszedłem, popatrzyłem, załamałem się...

Budowle stoją na poziomie archaicznym, ogólny styl - praktycznie nie da się go wykryć.

W jednym miejscu ogromne bryły z bricków, a w drugim kącie bryły ze stone'a, a ścieżki z... gravelu.

 

Koło spawnu (1 kratek, tak dokładnie) znajduję się podłoga z redstone'a, na której jest tablica z wełny, która przedstawia... informacje?

Jeszcze kilka ozdóbek, fontanna, ogólnie - obrzydliwość.

 

Architekci servera chyba kompletnie nie mają wyczucia stylu ani organizacji. Tu modern, tu średniowiecze, tu nether brick....

Dziękuje bardzo.

 

Pluginy jak na RolePlay są fatalnie dobrane, praktycznie - godne kiepskiego surivalu lub freebuilda.

 

Odradzam kompletnie.

 

[NEGATYWNA]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...