Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kanciasty Swiat] 2 Edycja [KwadratowaMasakra][Whitelist][Podania][LogBlock]


Zamorak669

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kanciastywiat.png

083.gifWitam z tej strone Zamorak669 chce was serdecznie

083.gif Zaprosić do składania podań na Server kanciasty Swiat

083.gifAktualnie nagrywany jest Lets'play z tego servera cos jak

083.gifKwadratowa masakra lecz nie dokońca , na servie jest Whitelist'a

083.gif Co zrobić by sie na niej znalesc ? wystarczy napisać podanie

 

Nick -

Twoj Skype -

Wiek -

Premium -

Mikro -

 

- Odcinek Pierwszy ( szejdery )

21370_11_03_09_10_23_49.gif

 

pluginyy.png

 

LifeMc - wprowadza życia na server

EHardcore - ban po Zginięciu na 1 minute

FountDiamonds - anty x-ray

Orebu... - Anty X-ray

TreeCuntter - po z cięciu drzewa zcina 4 klocki w gore

WorldBorder - Ograniczenie mapy do 250 Kratek od spawnu

 

Chcesz Kupic Tani server ?

xxx

 

Dlugi-baner-(728-x-90)_zielone.png

 

polecamy.png

 

Podania w Komentarzach

 

2m3QuoH.png


  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick - callo123

Twój Skype - callometa

Mikro - Jasne

Premium - Oczywiście

 

Mam nadzieję, że mnie dodasz bo z chęcią zagram na takim serwerze:)

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

Nick -Perspektywny

Twój Skype -moonstergood

Mikro -Mam

Premium -Niestety nie

 

I za mojego kolege

Nick -NextToDead

Twój Skype -Remikson17

Mikro -Tak

Premium -Nie

 

Ja i kolega mamy po 13 lat

mca.png

Opublikowano

Ja:

Nick -TheBjarni

Twój Skype - ̿|̿ ̿ |̶ ̶ ̶ ̶| |̶͇̿ ̶͇̿ ͇̿ Bjarni

Mikro - mam

Premium - tak

 

Kolega:

 

Nick -Zlamaniec

Twój Skype - ̿|̿ ̿ |̶ ̶ ̶ ̶| |̶͇̿ ̶͇̿ ͇̿ Dziki

Mikro - ma

Premium - nie

Opublikowano

Mieliśmy problemy, i zapomnieliśmy o tym, że macie pisać Wiek ;/ Sory

 

Wiek ?

 

Wiek: 18

Staż: od wejścia. Od razu premium.

Opublikowano

Nick -HesyR

Twoj Skype -krystian.cyrek1

Wiek -16

Premium - Tak

Mikro -Tak

 

Nagrywam z Minecraft wiec bede mogł pomóc .!

mca.png
Opublikowano

Nick - MineErox

Twój Skype - Posiadam mogę podać na Priv :>

Wiek - 15

Premium - Zamierzam kupić po świętach

Mikro - Posiadam lecz zamierzam kupić lepsze po świętach bo chcę nagrywać:>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...