Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jak skopiować i wkleić budowle na serwer? Help


LeIIto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, na sowim serwie bukkit chciałem wkleić moją budowle nad którą się napracowałem (villa vercettiego) z gta vice city :D

i to było na singlu a dałoby rade przenieść z singla na multi? ;)

Daje + i 5 na profilu

Opublikowano

Przenies sobie mapke, aby byly 2 na serwie i:

//wand dostajesz siekierke, zaznaczasz 2 rogi

/copy - kopiujesz

/paste - wklejasz

 

Plugin do tego to WorldEdit

=== Jeśli pomogłem ===

+++ Liczę na Like +++

Opublikowano

Wgrywasz przez fillezillę.

1.Jeżeli masz multiverse, wpisujesz /mv import (nazwa świata) normal

2.Jeżelin nie masz, wpisujesz /world (przyjmuję, że masz essentials)

 

Jeżeli nie umiesz wgrać przez fillezillę to:

http://www.youtube.com/watch?v=vkofLmeLBPg

Kiedyś myślałem, że jestem elfem, ale tata powiedział, że jestem nikim i tak już zostało....

vvv Potrafisz tworzyć serwer? Sprawdź! vvv

 

 

Poszukuję kogoś kto przygotuje mi serwer na wersję Pocket Edition. Oferuję opłacalną współpracę. Więcej info WYŁĄCZNIE na priv

 

Opublikowano

Total Commander polecam.

Pobierz:

 

 

Następnie odpalasz go musisz wpisać wszystkie dane to znaczy Nazwa użytkownika, Hasło, Port..

Gdy już się połączysz, Mapkę z Komputera wrzucasz na pierwszą stronę gdzie połączyłeś się z Serwerem. Zamieniasz starą mapę z twoją z Singla.

Cześć.

Opublikowano

Total Commander polecam.

Pobierz:

 

 

Następnie odpalasz go musisz wpisać wszystkie dane to znaczy Nazwa użytkownika, Hasło, Port..

Gdy już się połączysz, Mapkę z Komputera wrzucasz na pierwszą stronę gdzie połączyłeś się z Serwerem. Zamieniasz starą mapę z twoją z Singla.

 

Nie zrozumiałeś mnie. Nie chce zamienić starą na tą tylko dodać budynek do serwera. !

Opublikowano

A więc słuchaj, zrób tak:

1) Pobierz plugin MultiVerse Core

2) Wgraj nową mapkę przez FilleZille

3) Wpisz w grze /mc import <nazwa mapki którą wgrałeś>

4) Wpisz w grze /mvtp <nazwa mapki którą wgrałeś>

5) Wpisz //wand, dostajesz siekierkę. Zaznacz 2 roki (po przekątnej graniastosłupa) tak, aby zaznaczyć budynek do przeniesienia

6) Wpisz //copy

7) Wpisz /mvtp <nazwa mapki na którą chcesz wkleić>

8) Stań tam gdzie budynek ma zostać wklejony i wpisz //paste

 

Wskazówki:

//undo - cofnij

//rotate <ilość *> - wirtualny obrót przed wklejeniem (np. //rotate 90)

 

I gotowe :)

 

LICZE NA LIKE :D

=== Jeśli pomogłem ===

+++ Liczę na Like +++

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...