Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SurviCraft[SV][Wojny Gildii][Epic spawn][Duzo Zabawy][40slot]


BrymuchPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mistrzu mam pytanko. Czemu tak sądzisz? Proszę o uzasadnienie :)

 

Jakieś dziecko ma serwer na którym są szałasy z drabinami i zazdrości jakie budowle zostały wybudowane na survivraft ;p proste

Opublikowano

Garfield zgadles ;] restart itemow i mapki ten sam spawn tylko wiec gracze bedziecie wszyscy równi sobie oprócz vipów bo dostają oni diax set 1 ;] i 300lv.

 

 

 

Zapraszamy!!!!!

Opublikowano

Słaby serwer Team nie ogarnięty budowle słabe.

W dodatku zgapili nazwe mojego serwera.....

 

 

 

 

PORAŻKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszam na mój: s17.csrv.pl:17819



Jeden z większych projektów! || CS W Minecraft już wkrótce!  ||

 

----| http://www.mpcforum.pl/topic/1396907-counter-strike-w-minecraft-modyskryptyzapowiedz/|----

Opublikowano

Jaka reklama...Sam zgapiłeś bo nasz serv jest dłużej! Pewnie nawet nie zagrałeś hejterze. Tyle w temacie.

Opublikowano

 

Słaby serwer Team nie ogarnięty budowle słabe.

W dodatku zgapili nazwe mojego serwera.....

 

PORAŻKA

 

Zapraszam na mój: xxx

 

Fajna reklama. Nie polecam jego serva bo:

Słaby serwer Team nie ogarnięty budowle słabe.

 

Serwer do bani !

Brzydki administracja nie ogar

NIE POLECAM !

 

No fajnie. 2 post hejtujący. Jeden nie wystarczy? Nie chcesz przypadkiem wyłapać warna?

 

x

 

Nice edit. Po czym niżej 2 razy się tego znowu czepiasz

 

1-A tak to twój server to SURVcraft a nasz SURVIcraft zrzutka na kurs czytania dla kolegi?

2-Pozatym to jest od slowa survival wiec moze byc w uj takich serwów

 

Pozdro!

 

@edit: Nie bój sie konkurencji :) jesteśmy lepsi

Opublikowano

Arus masz racje ;p konkurencja zawsze była i będzie. A to nie nasza wina że my mamy tak epickie budowle ;p to winna tego że u nas administracja potrafi budować i ogarnia.

Opublikowano

MrEat to nie Administracja umie budować. Naszym celem było to by zrobić epicki spawn a reszte oddać w ręce graczy. I myśle ,że ten pomysł jest świetny bo na serverze stoją piękne zamki , domki i wieże :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...