Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SurviCraft[SV][Wojny Gildii][Epic spawn][Duzo Zabawy][40slot]


BrymuchPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pojebany serwer, wbijam, nie można wpisać spawn, jestem na jakimś odludziu, admin piszę że pex się zjebało. Mam dosyć błędów i bugów! NIE POLECAM

MPC Love<3

Opublikowano

kupak pomysl zanim cos napiszesz naprawialismy błędy poprostu i pewien plugin dogrywalismy więc nie panikuj...

 

 

Już jest wszystko wporządku

Opublikowano

Serwer bardzo fajny ! Polecam. Administracja bardzo pomocna zna się na tym co robi. Jeszcze raz polecam ! VercilioN

Opublikowano

Ej ej ej.... -.-

Zgapiliście moją nazwę serwera..

(SurvCraft) Takie podobne że chyba zbieg nie.? -.-

PRAWA AUTORSKIE !

Nie polecam serwera i zapraszam na mój serwer s17.csrv.pl:17819

Ahahahahahahahahaha cos ci sie chyba pomylilo gostek nasz serwer stoi juz 6 miesiecy a wasz podobno jakies 3tygodnie wiec uprzejmie zamknij morde i sie nie udzielaj.
Opublikowano

Wow już na 1.4.6 ! Jak każdy się na nią przesiadł to już nikt nie chciał robic sobie 1.4.6. Server naprawde fajny polecam bo:

 

- Spolszczone większośc pluginów

- Każdy może stworzyć swoją gildię która będzie orginalna

- Częste eventy. Zapowiada się coś na swięta :)

- Wielkie tereny do budowania

- Głównie gracze tworzą ten server

- Admini o każdą propozycje pytają graczy

 

I wiele wiele innych. Serdecznie polecam bo to jeden z lepszych serverów. Gram TYLKO na nim bo wolę zbudować PRO gildie a nie skakać po serverach i chodzić z drewnianym mieczem :) Zapraszam na ten server !

Opublikowano

Serwer do bani !

Brzydki administracja nie ogar

NIE POLECAM !

 

Mistrzu mam pytanko. Czemu tak sądzisz? Proszę o uzasadnienie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...