Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Napój warty 2 zł za 10k?


asada

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niby troll a skończy się pewnie w sądzie. Takie coś to ja sobie na przeciwko w spożywczaku kupie za 3 zł -.- Takie rzeczy tylko w Polsce!

Opublikowano

To picie kupuję kilka osób zobaczcie oferty różne osoby to są po 1500 pozytywów czy czegoś nawet więc jest to troll tylko autor nie przewidział, że debile nie wiedzą co to allegro i wpłacą milion.. no wzbogaci się trochę bo ja bym za takie coś po sądach targał. :)

Opublikowano

To picie kupuję kilka osób zobaczcie oferty różne osoby to są po 1500 pozytywów czy czegoś nawet więc jest to troll tylko autor nie przewidział, że debile nie wiedzą co to allegro i wpłacą milion.. no wzbogaci się trochę bo ja bym za takie coś po sądach targał. :)

Pojebało cie po pierwsze można wnioskować, że towar nie jest zgodny z opisem :) Więc w sądzie by takiego kogoś jak ty by wyśmiali. Czyli mówisz, że z warszawy przyjechałeś do Radomia po napój za 2zł?

post-383011-0-12310100-1356024972_thumb.png

Opublikowano

Może był w Radomiu pociągiem potem wrócił co w tym dziwnego ? kupie sobie ps 3 w niemczech, a dam w opisie Częstochowa jako lokalizacje to jest niezgodne z opisem ? :) nikt nie potwierdzi, że z Radomia :D to trolling po prostu ale kasę ktoś wybuli oczywiście nie miliard tylko ze 100 k około jeżeli to będzie w sądzie. W opisie napoju "

PAMIĘTAJ, JEŚLI NIE MASZ HAJSU LUB NIE CHCESZ KUPIĆ - NIE LICYTUJ! JEŚLI WYGRASZ WPŁACASZ KASĘ I CIESZYSZ SIĘ SWOIM NAPOJEM!

" No to fajnie trochę się facet wzbogaci tylko prędzej osoba kupująca ucieknie z kraju xD

To jest napój z imprezy niby dla tego dużo warty :D

HAHA TERAZ AUKCJA ODWOŁANA PRZEDMIOT ULEGŁ USZKODZENIU BUTELKA PĘKŁA xD

Opublikowano
Przedmiot uległ uszkodzeniu :( Butelka pękła

 

Ciekawe, czemu wycofał aukcję :D Mógł się facet trochę dorobić, chyba że to byli jego znajomi.

Smutek to skutek chęci w kontekście skutku

raczej niefrasobliwej wzglądu o treści zgryźliwej

ma postać walca co jeździ nam po palcach.

Opublikowano

pozdrawiam tych debili z góry tematu, którzy myśleli że takie coś może skończyć się w sądzie lub kto kolwiek ma zaplacic. allegro nigdy nie cisnie na palach, musisz sam sobie isc. po 2 aby % wycofać wlaczasz spór aukcyjny...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...