Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co myślicie o tym sprzęcie?


x*PitBul*x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba ten : msi afterburner

Można nagrywać tym, zobaczyć tempy, test w grach oraz podkręcić. Żeby podkręcić inne modele niż MSI trzeba ustawić coś w configu, bo ja mam od Sapphire HD7870 i tym programem podkręcałem.

A jak za jego pomocą FPS mierzyć? Bo dziś zamierzam testować 5870 HIS iCooler V, a Frapsem to wiesz... FPS zawsze mniej

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Jutro koniec świata, więc nie wiem po co kupuję nowego kompa:D

 

Zostanę na pewno przy tym sprzęcie co pisałem, tylko pytałem co sądzicie :P

47a2cebcf2f4df95.png

Opublikowano

@up

To będzie chujowy, proste, bo zasilacz gówno, obudowa gówno, karta referent ogólnie gówno, że prze chuj. Więc po co zacząłeś spamować i zakładać temat? Powinieneś dostać warna wg. mnie.

 

@edit

Dysk no-name, płyta które nie pozwala na OC, 16GB no name pewnie jakieś CL'ki 20.

PMK3yt4.png

Opublikowano

@Flap

Settings

Zakładka monitoring i zaznaczasz dodatkowo żeby mierzyło FPS.

Trochę oftopuje, ale da się jeszcze tym programem mierzyć % wykorzystania karty itd?

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Weź chociaż włącz ten program to zobaczysz :D

Ściągnąłem włączyłem opcje z tymi FPS'ami i co? Nie działało, a reszta opcji tak samo.

Ale ściągnąłem AIDA 64 i to co chciałem mam, ale oprócz FPS'ów.

BTW

Wie ktoś jak włączyć Metro 2033 w window mode?(w okienku)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Jutro koniec świata, więc nie wiem po co kupuję nowego kompa:D

 

Zostanę na pewno przy tym sprzęcie co pisałem, tylko pytałem co sądzicie :P

będziesz na tym server stawiał czy jak ? :)

może dopisz też barkujące nazwy ramu czy dysku

Hejo

Opublikowano

będziesz na tym server stawiał czy jak ? :)

może dopisz też barkujące nazwy ramu czy dysku

 

To jest zestaw z allegro :http://allegro.pl/8-core-fx-8150-3-6ghz-16gb-ram-ati-r7850-1tb-i2799529245.html

 

Czyli gówno.

PMK3yt4.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...