Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Zarobek na Imetin.pl dla nowych jak i starych graczy


SquidPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dziś zaprezentuje Wam poradnik na łatwy zarobek na serwerze prywatnym imetin.pl. Nie potrzebujemy żadnych postaci z rozwiniętym eq/skillami/itp. dlatego ten poradnik jest dla nowych i starych graczy tego wspaniałego serwera prywatnego.

 

 

Czego będziemy potrzebować?:

-postać 40 lvl

-eq, wybonowane(HP, ŚR, ITP)

-gildię lub antyexp

-pieczęć dodający bonus(opcjonalnie)

 

Są 2 sposoby zarobku są one do siebie bardzo zbliżone.

 

Pierwszy zarobek:

Na początku musimy posiadać wyżej przedstawione przedmioty/postać. Pierwszym etapem zarobku będzie udanie się na "Górę Sohan" poprzez pierścień teleportacji, gdy już znajdujemy się tam przechodzimy przez most i tam pozostajemy. Szukamy:

a)Zarażony Człowiek

b)Zarażony Pies

c)Zły Zarażony Człowiek

są one najczęściej blisko siebie więc nie obawiajmy się szukania na całej mapie. Dropimy niepozornie wartościowy przedmiot który nosi nazwę "Nieznane Lekarstwo+". Jeśli posiadamy antyexp zakładamy go a jeżeli nie to oddajemy exp do gildi. Po zdobyciu jakiejś tam ilości sztuk lekarstwa udajemy się na mapę handlową i wystawiamy sklep(ceny podam niżej)

 

 

 

Drugi zarobek:

Jak wspomniałem drugi zarobek będzie bardzo podobny do pierwszego. Na początku udajemy się przed DT a następnie udajemy się za linią która znajduje się na mapie niżej:

 

post-797734-0-67964300-1355937914.png

 

Znajdujemy się w obrębie gdzie respi się Ezo. Przyw(jeśli go spotkamy to bijemy). Wchodzimy na konia(zakładamy antyexp jeśli go posiadamy) i zbieramy całego spocika. Podnosimy przedmiot o nazwie „Liść”, jeśli będziemy mieli już większą ilość jego lecimy na mapę handlową i wystawiamy na sklepiku(cena podana niżej)

 

 

 

 

Liść to około: 5kk za sztukę

Nieznane Lekarstwo: 5kk za sztukę

 

 

Kilka innych informacji:

-jeśli znajdujemy się na ch5 i teleportujemy się na mapę handlową to automatycznie zmieni nam CH

-jeśli na sklepie się nie sprzedaje proponuję pisać na wołaj

-dla początkujących 5kk to bardzo dużo

-w około 20 min dropienia możemy uzyskać 100x liści to jest 500kk-+

-bardziej polecam drugi zarobek

-Zakaz kopiowania poradnika bez mojej zgody!

1356027733523041.png

"Ashes to ashes and dust to dust"

 

Oto nowa historia zwykłego człowieka:

Members====>???====>???====>???

Opublikowano

Ładny i przydatny poradnik, idealny dla nowicjuszy. Nawet mapkę wkleiłeś :)

Opublikowano

Dobre, dobre. Poradnik dobrze opisany i na pewno przydatny dla starych i nowych graczy.

Ale ile tych liści, lekarstw wydropię na około 1h?

82398773732626369279.png

i haters

Opublikowano

Dobre, dobre. Poradnik dobrze opisany i na pewno przydatny dla starych i nowych graczy.

Ale ile tych liści, lekarstw wydropię na około 1h?

Ja z pieczęciom dającą bonusy + fms śr +50 wydropiłem ponad 100 lekarstw. Liście się dropi o wiele, ponieważ są większe spoty.

1356027733523041.png

"Ashes to ashes and dust to dust"

 

Oto nowa historia zwykłego człowieka:

Members====>???====>???====>???

Opublikowano

Najlepiej selac po 1p za sztuke. Dziennie można dużo zarobić to zależy ile mamy czasu i czy ktoś chce kupić. Ja w 1 dzień zarobiłem se 1kp :) Polecam ten sposób .



 

                                                                                                gmhq5mn.png

 

Opublikowano

@UP sobie, a nie "se".

 

Co do poradnika to moim zdaniem jest bardzo dobrze wyjaśniony i naprawdę pomocny dla początkujących, tak jak pisałeś dla nich to dużo yang za jeden z owych przedmiotów.

1325621825-U261344.png
Opublikowano

Ref zrobić poradnik dla progu levlowego +70 lvl?

1356027733523041.png

"Ashes to ashes and dust to dust"

 

Oto nowa historia zwykłego człowieka:

Members====>???====>???====>???

Opublikowano

Przydatny poradnik

Masz +

Moja muzyka to nie karuzela fikcji

Od małolata czuję wstręt do policji

Artysta B, Kombinator lepszego świata Pomogłem, Daj lubie to !.

Ręce do góry wznieś i odpalaj bata.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wiem czy to taki strasznie dobry sposób. 1KKK=20 pereł,a porządna broń na IMetin jest za min 500pereł....

Moje tuty:

http://www.mpcforum.pl/topic/830804-tutjak-poprawnie-okreslic-typ-serwera/#entry6120446

http://www.mpcforum.pl/topic/831374-tutmapy-w-metin2/

http://www.mpcforum.pl/topic/830748-tutpoczatki-z-metin2-priv/#entry6120090

 

52691668000374257642.jpg

Opublikowano

Nie wiem czy to taki strasznie dobry sposób. 1KKK=20 pereł,a porządna broń na IMetin jest za min 500pereł....

Ymm, a dla 30 lvl 1kkk to mało ?

 

Mógłbyś napisać TuTka z progiem lvlowym +80 gdyż więcej ludzi ma takie lvle :)

Nie gram już w metina lecz postaram coś wyskrobać :>

1356027733523041.png

"Ashes to ashes and dust to dust"

 

Oto nowa historia zwykłego człowieka:

Members====>???====>???====>???

Opublikowano

Ymm, a dla 30 lvl 1kkk to mało ?

 

 

Nie gram już w metina lecz postaram coś wyskrobać :>

Szczerze mówiąc to mało... Barona za to nie kupisz,a jest on na 1lvl.Gdyby zarabianie kasy było takie proste na IMetin to nie byłoby dzieci IS...Nie grasz w metina? Czyli skopiowałeś temat,tak?

Moje tuty:

http://www.mpcforum.pl/topic/830804-tutjak-poprawnie-okreslic-typ-serwera/#entry6120446

http://www.mpcforum.pl/topic/831374-tutmapy-w-metin2/

http://www.mpcforum.pl/topic/830748-tutpoczatki-z-metin2-priv/#entry6120090

 

52691668000374257642.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...