Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Entercraft[Survival+FB, Frakcje][No-Hamachi]Rekrutacja ON na modernatora


Ishubito

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngEnterCraft Diamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 91.236.132.7

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

Te które są potrzebne

1337425578-U363900.png

[Właściciel]Creeq [Administrator]DragonAge

1337425590-U363900.png

*Częste Eventy*

 

*Miła Administracja*

 

 

*Rekrutacja na Moderatorów/Kidmodów ON*

 

*I wiele, wiele innych*

 

* Oficjalny start serwera : 20.12.12*

 

Zapraszajcie znajomych, napewno to docenimy ! :)

 

 

1336669726-U363900.png

.

Opublikowano

Witam.

Chciałem zgłosić się na moderatora tego serwera:

Jestem OGARNIĘTY.

Znam się na pluginach.

Mój staż w minecrafcie to rok.

Mam 15 lat.

Moja nazwa skype to : kubaplichta280

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

sseekj.jpg

Opublikowano

Tak bardzo ciekawy serwer .. Wchodzę . Jakiś typ zaprasza mnie do gildii , gdy wyszedł okradłem go i założyłem swoją z kumplami .. Admin wchodzi po 2 godzinach i wbija do mojej gildii .. Grzebie w moim enderchest'ie i wyciąga 3 stacki diamentów i oskarża mnie że rozebrałem jakiegoś diamentowego kloca którego postawił Moderator .. Serwer wydaje się fajny ale to co robi moderator i H@ to przesada .. Nie polecam ze wzgl. na team .

Opublikowano

Witam.

Chciałem zgłosić się na moderatora tego serwera:

Znam się na pluginach.

Gram w mc od 2 alphy

Mam 14lat

Byłem adminem na wielu serverach

Opublikowano

Ja w sprawie rekrutacji na moderatora

 

Nick w grze: Hex

 

 

Wiek: 16 lat

 

 

Skype:

 

TAK

 

 

TeamSpeak3:

 

TAK

 

 

Mikrofon:

 

TAK

 

 

Ile czasu możesz serverowi poświęcić:

 

 

poniedzialek: od 7:30 do 8:30, 14:50-16:40

 

 

wtorek: od 7:30 do 9:30, 16:00-16:30

 

 

środa: od 7:30 do 8:30, 14:50-16:40

 

 

czwartek: od 14:40-16:40

 

 

piątek: od 14:40-22:00

 

 

sobota od 8:00-12:00,16:00-18:00

 

 

niedziela to się okaże ;P

 

skype:trevor123e

 

 

N

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...