Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT] Nagrywanie filmów z gier


needpvp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej :)

Przygotowałem *jak narazie* 2 filmy-poradniki, które pokazują jak prawidłowo nagrywać filmy na YouTube :)

 

Część Pierwsza: (Ustawienia gry)

http://www.youtube.c...h?v=60McNqNnGtU

 

Co prawda możemy później zmienić rozdzielczość nagranego materiału w SonyVegas, ale po co się tym kłopotać ;P

 

 

 

Część Druga: (Ustawienia SonyVegas)

http://www.youtube.c...h?v=B9fJAQcsAIo

 

Pokazuje jak dobrze wyrenderować i przekonwertować film tak, aby nie było czarnych ekranów po bokach :P

 

Codziennie nowy poradnik na kanale, zapraszam także do oglądania moich Let's Play

 

//Edit 19.12.12 19:27

Dodałem 3 filmik, pokazujący jak wyrenderować film.

http://www.youtube.com/watch?v=eNk6yg1poLM

Opublikowano

Hehe good poradnik a znasz może odpowiedz na pytanie dlaczego jak wgrywam filmik na yt to robi się tak, że po wgraniu filmiku czas jego wyduża się w razy i 2 razy on leci tylko drugi raz bez dzwięku.

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

Opublikowano

To albo w programie masz coś źle ustawione do obrabiania filmów, albo na YT masz opcje z wcześniejszym systemem wysyłania filmów :)

 

 

//dodany nowy film >pierwszy post<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...