Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][NonPremium][NO-WL][20 slotów][FB/Survival/4FUN]]FreeToCraftyk[Do wyboru:[FB]/[SURV]/[FUN]


macio443

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy mógłbym zostać budowniczym?

Ogarniam World Guard i World Edit.

Buduje bardzo ładnie.

Byłem budowniczym na 5 serwerach.

mroczek.png


Opublikowano

Miałbym szanse na Moderatora/Kidmoda? Jestem ogarnięty, mam 17 lat znam sie na komendach, jeśli chcesz wiedzieć coś wiecej, to moge napisać podanie czy cos w tym stylu.

Opublikowano

Nie polecam serwera.

Prezka 10/10.

Serwer 2/10.

Ogolnie serwer sie fajnie zapowiadal ale niestety tak nie było i nie jest.

Chcialem zbudowac swoje osiedle to kazal mi spleefa budowac, powiedzialem ok i tak mi sie nudzi. Dostalem creative Zbudowałem spleefa (4 godziny) ogolnie ok bylo.

Nastepnego Dnia (dzisiaj) poprosilem o creative zeby zbudowac osiedle i takto bylo :

Ja - Moge creative? Zrobie to osiedle.

Demonek (zalozyciel) - Nie

Ja - No to usuń mojego spleefa

Demonek - Nie daje creative

Dostalem mute i admin nie odpisuje nie polecam!

Opublikowano

Drogi kolego sam się zgłosiłeś do budowy spleefa nie chciałeś nic w zamian wiec miej pretensje do siebie sam spamowałeś wyzywałeś proszę bardzo, a osiedla buduje sie ze swoich surowców proste.

-----------------------------------------

Zapraszam do gry !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...