Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] gotowych questów. Lecz Także Szukam Ludzi Do Administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiec do rzeczy szukam gotowych questów tak aby tylko wgrac je i wszystko ładnie działało . Aaaa jeszcze jaką komendą wgrać questy na pliki by badar . Lecz także szukam ludzi do Administracji którzy pomogą mi przy pracach serwerowych dlatego że narazie jestem sam w administracji a chciałbym żeby serwer jak najszybciej wystartował . Serwet jest narazie hamachi nazywa się AnaloziaMT2 . Chętnych i ogarniętych ludzi prosze o kontakt na emiail : [email protected] lub pisać w komętarzach lub na pw . Pozdrawiam

76989123606991442937.png


Opublikowano

/usr/serverfiles/share/locale/germany/map/quest

 

Dodajesz questa klikasz ctrl+t wpisujesz ./qc nazwa_questu.quest

 

http://www.mpcforum.pl/topic/638159-spis-questw-opublikowanych-na-mpc-forum/

 

http://www.mpcforum.pl/forum/568-questy-i-dify/

 

 

@Edit: Nie chce Admina ;> mozesz dac limit lajkow <3

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Dzieki za odpowiedz .... Widze że jesteś ogarnięty w te klocki może pomógłbyś mi w pracACH PRZY SERWERZE ??? Wynagrodze Head Adminem :D Pozdro 3maj się !

 

/usr/serverfiles/share/locale/germany/map/quest

 

Dodajesz questa klikasz ctrl+t wpisujesz ./qc nazwa_questu.quest

 

http://www.mpcforum.pl/topic/638159-spis-questw-opublikowanych-na-mpc-forum/

 

http://www.mpcforum.pl/forum/568-questy-i-dify/

Dzieki za odpowiedz .... Widze że jesteś ogarnięty w te klocki może pomógłbyś mi w pracACH PRZY SERWERZE ??? Wynagrodze Head Adminem :D Pozdro 3maj się !

 

Dzieki za odpowiedz .... Widze że jesteś ogarnięty w te klocki może pomógłbyś mi w pracACH PRZY SERWERZE ??? Wynagrodze Head Adminem :D Pozdro 3maj się !

76989123606991442937.png


Opublikowano

Lecz także szukam ludzi do Administracji którzy pomogą mi przy pracach serwerowych dlatego że narazie jestem sam w administracji a chciałbym żeby serwer jak najszybciej wystartował . Serwet jest narazie hamachi nazywa się AnaloziaMT2 . Chętnych i ogarniętych ludzi prosze o kontakt na emiail : [email protected] lub pisać w komętarzach lub na pw . Pozdrawiam

 

http://www.mpcforum.pl/topic/686213-poszukujesz-gm-testera-chcesz-zostac-gm-poszukujesz-sponsorahostera-grafikapomocy-przy-postawieniu-serwera-pisz-tu/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...