Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NP][Kwadratowa Masakra]Sword Art Online[WL] ZAPRASZAMY!


Zachitsu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowy serwer o nazwie Sword Art Online

zaprasza graczy na niezapomniana przygode!

 

 

Ip: 77.223.193.38

DYNMAP: 77.223.193.38:8123

Sloty: 50

Pieklo: Tak

Potwory: Tak

Zwierzeta: Tak

Pvp: Tak

 

Plugins:

AuthMe, AZRank, Combat Tag, WorldEdit, WorldGuard, Essentials/Chat/Spawn, Skript, PermissionsEx, TerrainControl, WorldBorder, More-Mobs, Tree Feller, AntyCheat, LogBlock

 

Informacje o serwerze:

Serwer hardcore.

Wchodząc na serwer masz 4 zycia, ich ilość sprawdzasz komenda /zycie.

Gdy giniesz tracisz 1 życie.

Gdy masz 0 żyć dostajesz blokadę wchodzenia na serwer, lecz ktoś może cię wskrzesić za 3 swoje życia komenda /wskrzes <nick>.

Możesz dodać swoje życia jedząć diamenty, maksymalnie 8 żyć.

 

Budować można się tylko na powierzchni, dozwolone piwnice, lecz domek ma być widoczny na ziemi.

Surowce wydobywamy ze stone. Lista szans na dany surowiec:

Diamond 0.25%

Emerald: 0.4%

Gold ore: 2%

Lapis Lazuli: 2%

Redstone: 2%

Iron ore: 3%

Coal: 4%

Co ogólnie daje 13.65% na drop surowca z kamienia

 

 

Na serwerze jest WhiteList!

Podania składaj w tym temacie!

Wzór:

Nick w mc:

Wiek: Min 13 LAT!

Micro:

Coś od siebie?:

Opublikowano

Zahistu sorrry blad w nicku mój nic to MinecraftHubix !

 

Poprawiles?

Może jut­ro przyj­dzie szyb­ciej, gdy zaczniemy żyć te­raźniej­szością i przes­ta­niemy się mar­twić o przyszłość.

Opublikowano

Nick w mc: Pabllo1992

Wiek: 16

Micro: Tak

Coś od siebie?: Mam zamiar nagrywać, na imię mam Radek lubię grać w piłkę oraz siatkę w minecraft gram nie za długo bo około 7 miechów premium nie mam narazie ale po świętach kupię : )

Sygnatury brak z powodu nauki ;3

Opublikowano

Zachistu poprawiles?

Może jut­ro przyj­dzie szyb­ciej, gdy zaczniemy żyć te­raźniej­szością i przes­ta­niemy się mar­twić o przyszłość.

Opublikowano

ZOBACZ PODANIE NA http://zone4games.pl/index.php?threads/np-kwadratowa-masakra-sword-art-online-wl-zapraszamy.4/ PROSZE

 

Nick w mc: Rout

 

Wiek: 15

 

Micro: Posiadam

 

Coś od siebie?: Jestem miły nie prowokuje ludzi bez powodów. Chciał bym zagrać na takim serwerze.

 

 

Jeżeli można to też na siostrzeńca :>

 

Nick w mc: NiteAngel

 

Wiek: 15

 

Micro: Posiadam

 

Coś od siebie?: Jestem spoko nie lubie kłótni :>

 

Rout - Biore udział

Opublikowano

Nick w mc: VerxaFTW

Wiek: 13

Micro: Tak

Coś od siebie?: Lubie grac w mc. Mam na imie Kuba

 

 

Nick w mc: JoeySJ95

Wiek: 13

Micro: Tak

Coś od siebie?: Lubie grac w gry. Mam na imie Julek

I AM JUSTICE


 


hellsing_forum_signature_4_by_edd000-d3j

Opublikowano

Nick w mc: Hasin

Wiek: 13

Micro: Tak

Coś od siebie?: Jestem ogarnięty , miły ,towarzyski, lubię Minecrafta ;P gram od dwóch lat i byłem budowniczym/modem na paru serverach. Ogarniam ortografię. Mam Skype , TS , i GG.

Opublikowano

Nie polecam Gracze dedaja sie nawzajem

Może jut­ro przyj­dzie szyb­ciej, gdy zaczniemy żyć te­raźniej­szością i przes­ta­niemy się mar­twić o przyszłość.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...