Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Wkładać Kd +5 Przez Spolszczenie?


konradck

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

 

Jak moge włożyć kd do zbroi/broni +5 ?? Gram na Polskim serwerze przez hamachi. Podobno istnieje taki mod którym można włożyć kd. Jeśli ktoś coś takiego posiada prosze o link i instrukcje do programu. Z góry thx.

Opublikowano

A więc:

1.Musisz mieć KMR MOD!

2.Kiedy już masz i wszedłeś na gre naklikasz F5

3.Itemek i kd ktory chcesz włożyć dajesz w gornym prawym rogu Najpierw item a koło tego kd

4.Wpisujesz w tej konsoli stone i ci dodaje :)

 

@UP Niedawaj mu 5 bo podał ci źle i napewno nic z jego wypowiedzi niezrozumiałeś...

Mi dał 5, ja ci zara walne screena jak to powinno wyglądać :)

Opublikowano
A więc:

1.Musisz mieć KMR MOD!

2.Kiedy już masz i wszedłeś na gre naklikasz F5

3.Itemek i kd ktory chcesz włożyć dajesz w gornym prawym rogu Najpierw item a koło tego kd

4.Wpisujesz w tej konsoli stone i ci dodaje :)

 

@UP Niedawaj mu 5 bo podał ci źle i napewno nic z jego wypowiedzi niezrozumiałeś...

Mi dał 5, ja ci zara walne screena jak to powinno wyglądać :)

 

Dam Ci 5 jak dasz linka do tego programu, a itemki już wiem jak ustawić ;)

Bywalec
Opublikowano

tu masz jak wkładać

http://kmr.thmods.com/przyklad.JPG

 

a tu program :

http://kmr.thmods.com/ml.htm

daj KosiKredki 5: ]

Opublikowano
tu masz jak wkładać

http://kmr.thmods.com/przyklad.JPG

 

a tu program :

http://kmr.thmods.com/ml.htm

daj KosiKredki 5: ]

 

Taki problem jest, że gram przez hamachi, i na liście tych serwerów nie ma tego serwera co ja gram. Co mam zrobić ?

Opublikowano

podobno mozna tam dodawac wlasne servery czy jakos tak robic spolszczenia na tego moda i w tedy masz tylko ten dany server ale niewiem jak sie to robi

Bywalec
Opublikowano

ściągasz to :

http://www.sendspace.com/file/0deycr

nie daje skanu bo to otwiera się przez NOTATNIK wklejasz tam IP kumpla z hamachi,zapisujesz,podmieniasz i grasz xDD

Opublikowano

Ja mam to od dawna tylko od kilku dni nie chce działać ^^. Może ktoś powiedzieć wHy.?

 

@Down Na pewno nie, po prostu nie chce wkładać xD

Ssam pały za 5zł.

Opublikowano

Już wszystko dobrze, kd powkładane ;]. Mam jeszcze jedno pytanie. Moge robić bronie tym modem? tzn. Ide do doliny do tego sury i robie bojowy miecz +9 na syriusza. Da sie tak zrobić ?

Bywalec
Opublikowano

z tego co pamiętam to musisz pozmieniać w NAVICACIE żebyś mógł tak zrobić :D

 

P.S: Mountains za co znowu dostałem 10% ja piernicze... chce pomóc a ty dajesz warny omfg

Opublikowano
z tego co pamiętam to musisz pozmieniać w NAVICACIE żebyś mógł tak zrobić :D

 

P.S: Mountains za co znowu dostałem 10% ja piernicze... chce pomóc a ty dajesz warny omfg

 

Ok. Już wszystko wiem, do zamknięcia.

Opublikowano

Nie ważne jaki serwer wybierzesz.. Wchodzisz w spolszczenie wybierasz byle jaki i się normalnie logujesz;)

Opublikowano

Grasz na hamachi ... nie musisz wklejac ip ...

 

wklejasz spolczenie do kmr 2008 i wchodzisz przez to spol. 1 serv to ten serv ktory wlaczyles przez spolszczenie ;)

 

Milego grania ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...