Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] allium - poczekalnia na lochy (dungeony)


Tenma

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Good job : )

małe pytanko,dungeony są na kanały? czy to wszystko będzie pod jeden ?

bo fajnie by było iż po wybraniu wyskakuje lista np CH1,CH2,CH3 , albo Grupa 1 , Grupa 2 (i to na innych kanałach)

bo jak tyle osób (3000 bo zakładam ze tulu będzie grało :P ) pizgnie do komnaty pająka to 10 sek . i po bosie xD )

 

Jak przywołujesz poczekalnię ?

ja chętnie bym zobaczył taką poczekalnię w lewym górnym rogu i tam jest np

lista dungeonów i zielonym kolorem:

Jaskinia królowej pająków 5/10

zapisanych :D

 

albo obok 'ekwipunek' tam po prawej w rogu : D

4funmt2.pl

Opublikowano

Good job : )

małe pytanko,dungeony są na kanały? czy to wszystko będzie pod jeden ?

bo fajnie by było iż po wybraniu wyskakuje lista np CH1,CH2,CH3 , albo Grupa 1 , Grupa 2 (i to na innych kanałach)

bo jak tyle osób (3000 bo zakładam ze tulu będzie grało :P ) pizgnie do komnaty pająka to 10 sek . i po bosie xD )

 

Jak przywołujesz poczekalnię ?

ja chętnie bym zobaczył taką poczekalnię w lewym górnym rogu i tam jest np

lista dungeonów i zielonym kolorem:

Jaskinia królowej pająków 5/10

zapisanych :D

 

albo obok 'ekwipunek' tam po prawej w rogu : D

 

F7, okienkiem można ruszać. Planuje to rozbudować w taki sposób, by dało się zakładać własne poczekalnie do 8 osób, chat, lider grupy, natychmiastowy tp do dungeona itp

sygna.png
Opublikowano

Tenmo , mógłbyś mi podpowiedzieć jak dodać 'stałe' okno np na x=500 y=300 ekranu ?

a w nim tekst

 	 "text" : uiScriptLocale.WIEMSKADCZYTAxd,

 

okno widać po zalogowaniu się do gry xD

4funmt2.pl

Opublikowano

Takie samo rozwiązanie jak w WoW'ie Dungeon finder przydatna sprawa. Dodaj jeszcze pare innych elementow takich jak wybór heala (szaman heal) dps (all klasa atakujący) i ktoś kto utrzymuje mooby czyli tank wp lub woj mental chodź to już wyższa szkoła jazdy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...