Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Świeta w League of Legends


Jowe.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wlasnie co z ta kartka. Mam nadzieje ze bedzie sie liczyc kreatywnosc :)

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Pomyślcie dokładnie nad tą opcją bo tylko 2 osoby się jakoś postarało co do tego :D I jak na syt. gdzie nie maże tak powiem "pomiędzy czym wybierać" np. w porównaniu do ostatniego konkursu z MC było by to <jak na moje> sprawiedliwe :P

 

No ale coz.. Zostawiam do do przemyślenia jury :) Czekamy na wyniki <3

Opublikowano

jowe napisał mi że prawdopodobnie na nowy rok

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Nie rozumiem ile może potrwać ocena łącznie 15 prac, skoro są 3 kategorie, czyli max. 6/7 prac w 1 kategorii?

Rozumiem, że są święta były, teraz będzie dopiero sylwester, ale wszyscy członkowie team'u oceniającego są i mają tzw. 'opierdzieling mode', bo codziennie ich widuję albo piszącego coś na forum, albo na GG, albo nic nie robiących i narzekających 'ale mi się nudzi'.

Serio, ludzie...

 

Wierszyk - 9

Obrazek - 3

Kartka - 2

Nie mam pytań...

Opublikowano

Wyniki byc moze jutro badz pojutrze. Mamy info dotyczace oceniania prac. Jako ze kartek zostalo zgloszonych tylko 2, zostaja wrzucone do jednej kategorii wraz z grafika komputerowa.

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

Bez sensu to.. bo osoby które zrobiły coś w stylu "kopiuj > wklej > ps > warstwa > coś jeszcze > close > będą bardziej docenione i wyróżnione od kogoś poświecił trochę więcej czasu i wysiłku .. no ale coz..

Opublikowano

Aha czyli byly 3 kategorie i nagle zrobicie sobie 2. Nie rozumiem w jaki sposob wy to bedziecie razem oceniac bo karta swiateczna a sygnatura to 2inne rzeczy. No ale coz czekamy na wyniki

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Bez sensu to.. bo osoby które zrobiły coś w stylu "kopiuj > wklej > ps > warstwa > coś jeszcze > close > będą bardziej docenione i wyróżnione od kogoś poświecił trochę więcej czasu i wysiłku .. no ale coz..

 

 

dlaczego tak płaczesz, przecież w internecie jest 1371263 obrazków podobnych do twojego, a sam obrazek - dwie postaci z lola, wystarczy wejść na stronę lola zobaczyć jak wyglądają postacie i przerysować dokładnie na kartkę. Gdzie tu napracowanie ? Chyba napracowałaś się, by nie wyjechać za kontur :D

Doceniam bardziej grafikę komputerową, bo skoro tak łatwo i prosto było "kopij -> wklej" to czego tak nie zrobiłaś ? Taki hejt :P

 

Z wierszami jest tak, że wystarczy wena i wszystko przychodzi samo, sam się jakoś nie napracowałem, bo to wszystko tak jak napisałem przyszło z weną, ale tak narzekać i płakać, że grafika i obrazek są w tej samej grupie...

Nie wiem o co spina

 

dlaczego tak płaczesz, przecież w internecie jest 1371263 obrazków podobnych do twojego, a sam obrazek - dwie postaci z lola, wystarczy wejść na stronę lola zobaczyć jak wyglądają postacie i przerysować dokładnie na kartkę. Gdzie tu napracowanie ? Chyba napracowałaś się, by nie wyjechać za kontur :D

Doceniam bardziej grafikę komputerową, bo skoro tak łatwo i prosto było "kopij -> wklej" to czego tak nie zrobiłaś ? Taki hejt :P

 

Z wierszami jest tak, że wystarczy wena i wszystko przychodzi samo, sam się jakoś nie napracowałem, bo to wszystko tak jak napisałem przyszło z weną, ale tak narzekać i płakać, że grafika i obrazek są w tej samej grupie...

Nie wiem o co spina

 

Aha czyli byly 3 kategorie i nagle zrobicie sobie 2. Nie rozumiem w jaki sposob wy to bedziecie razem oceniac bo karta swiateczna a sygnatura to 2inne rzeczy. No ale coz czekamy na wyniki

 

a czego się spodziewałeś, jak było tak mało prac ?

Jak by były nawet 3 prace to i tak wiadomo co by było...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...