Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy jest sens zakupu nowego telefonu ~500zł?


999sdb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest sens kupić nowy telefon za około 500zł? Czy o wiele lepiej jakąś używkę?

Jak tak, to jaki możecie polecić?

Smutek to skutek chęci w kontekście skutku

raczej niefrasobliwej wzglądu o treści zgryźliwej

ma postać walca co jeździ nam po palcach.

Opublikowano

A osobiście jaki tel posiadasz. Jak msz nowy kupować to polecam Ci z Marki HTC np WildFire S lub bez S. Bardzo wytrzymałe lecz mają też minusy gdy zresetujesz system jest ok 60/80 sekund opóźnienia przy włączaniu się ponownym wszystkich aplikacji itp to najbardziej wkurza lecz to android :P

bk0ZyMF.jpg

Opublikowano

Galaxy 3.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

@UP No i kupa, byś się zdziwił, bo miałem oba telefony na nieco dłuższy czas. Neonówka wykręca więcej niż SGS, a adreno 205 na razie wyrabia. No ale mimo wszystko ma lepszy wyświetlacz :D.

 

Kup używane, te kilka rys sam zrobisz w ciągu miesiąca :P. :

 

Live With Walkman (tutaj nowy możesz kupić, parametry te same, co Neo V, wyświetlacz mniejszy)

Neo V

Samsung Galaxy S

Możesz też szukać Xperii U ;).

Opublikowano

@UP Takiego telefonu nie chcę, miałem już jednego LG i nie mam zamiaru kupować więcej.

Czyli SGS używany jest najlepszym telefonem z kategorii używane/nowe za ~500 zł, tak?

Smutek to skutek chęci w kontekście skutku

raczej niefrasobliwej wzglądu o treści zgryźliwej

ma postać walca co jeździ nam po palcach.

Opublikowano

Ale p920, p990 ma dwa jajka! To jest duzo wydajniejszy telefon.

Stary nie zrażaj się do marki po jednym nieudanym modelu. To że miałeś z ekranem oporowym nie znaczy ze wszystkie nowe telefony od danego producenta będą tak chu igrek owe . Sgs bedzie całkiem w pyte, ale mozna miec cos lepszego

 

A co powiesz na :

http://allegro.pl/sony-xperia-u-bez-locka-gw12-db-383752-i2879835651.html

 

 

Opublikowano

Ale p920, p990 ma dwa jajka! To jest duzo wydajniejszy telefon.

Stary nie zrażaj się do marki po jednym nieudanym modelu. To że miałeś z ekranem oporowym nie znaczy ze wszystkie nowe telefony od danego producenta będą tak chu igrek owe . Sgs bedzie całkiem w pyte, ale mozna miec cos lepszego

 

A co powiesz na :

http://allegro.pl/sony-xperia-u-bez-locka-gw12-db-383752-i2879835651.html

A czym się różni od SGS?

Smutek to skutek chęci w kontekście skutku

raczej niefrasobliwej wzglądu o treści zgryźliwej

ma postać walca co jeździ nam po palcach.

Opublikowano

Poszukaj Neo V bez simlocka jak chcesz modować , sam kupiłem używke za 530 zł i sobie chwale , nie mam żadnych problemów.

Zostaw lajka ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...